نکونام این بازیکنان را نمی خواهد

بدون دیدگاه
 

بازی با پیکان آخرین بازی چند بازیکن استقلال بود و با ماندگاری جواد نکونام آن‌ها هم در لیست خروج قرار خواهند گرفت.

استقلال بعد از مدت‌ها صدرنشینی در ۳ هفته پایانی لغزید و پرسپولیس توانست بار دیگر قهرمان لیگ برتر شود. نکونام که اولین سال سرمربیگری خود در استقلال را پشت سر گذاشت، هنوز دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و خودش هم مدعی شد از استقلال جدا نخواهد شد. حتی نکونام چندی قبل اعلام کرد صحبت‌هایی با گزینه‌های مدنظر خود انجام داده تا خیلی زود استقلال وارد نقل و انتقالات و آماده سازی شود.

با این وجود هنوز آینده نکونام در استقلال نامشخص است و احتمال جدایی او هم وجود دارد. آنطور که شنیدیم نکونام در صورت ماندن در استقلال نام چند ستاره مطرح تیمش را در لیست مازاد قرار خواهد داد و اگر جواد در استقلال بماند، چند بازیکن اصلی تیمش را کنار خواهد گذاشت. لیست بزرگسال استقلال پر است و چند بازیکن مصدوم و جوان این تیم هم در لیست انتظار برای ورود به لیست بزرگسال هستند.

همچنین این تیم برای حضوری پرقدرت در لیگ سال آینده و همچنین بازی‌های آسیایی نیاز به تقویت دارد. از همین رو نکونام و یا هر سرمربی دیگری که هدایت آبی‌ها را برعهده بگیرد، باید چند بازیکن از تیم فعلی را در لیست مازاد قرار دهد. به این ترتیب بازی با پیکان آخرین بازی چند ستاره استقلال با پیراهن این تیم بود و دیگر این نفرات را در این تیم نخواهیم دید. گفتنی است همچنین تعداد زیادی از بازیکنان فعلی استقلال با اتمام قراردادشان بازیکن آزاد هستند و مشخص نیست تکلیف آن‌ها برای فصل آینده چه خواهد شد.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید