گولسیانی رفتنی شد؟/ از لج درویش استقلالی می شوم

گئورگی گولسیانی
3 دیدگاه
 

گولسیانی رفتنی شد؟/ از لج درویش استقلالی می شوم

گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی پرسپولیس با یک پیشنهاد وسوسه انگیزی مواجه شده است.

گئورگی گولسیانی که نقش بسیار پررنگی در قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و سوم داشت، بلافاصله پس از جشن قهرمانی همراه تیم باشگاهی‌اش به اردوی تیم ملی گرجستان برای شرکت در مسابقات یورو ملحق شد.
او که با زدن ۱۶ گل برای پرسپولیس در کنار آلن ویتل، بهترین گل‌زن خارجی این تیم لقب گرفته است، نمی‌تواند فصل آینده در این تیم نیمکت‌نشین باشد. گولسیانی فصل را با نیمکت‌نشینی آغاز کرد چرا که یحیی گل‌محمدی به زوج ایرانی محمدحسین کنعانی‌زادگان و مرتضی پورعلی‌گنجی اعتقاد بیشتری داشت. بعید است زننده گل قهرمانی پرسپولیس راضی شود فصل آینده نیز نیمکت‌نشین کنعانی‌زادگان ملی‌پوش و پورعلی‌گنجی بازگشته از مصدومیت باشد.

از طرفی شنیدیم باشگاه سپاهان اصفهان (تیم قبلی گئورگی گولسیانی) متوجه اشتباه بزرگ خود در از دست دادن این مدافع ملی‌پوش گرجستانی شده و پیشنهاد وسوسه‌انگیزی به او ارائه کرده است.

گولسیانی گرچه به اردوی تیم ملی گرجستان دعوت شده اما با توجه به سن و سالش بعید است مشتری اروپایی مناسبی پیدا کند و از طرفی با توجه به وضعیت مدافعان ملی‌پوش ایرانی پرسپولیس در آغاز فصل آینده، احتمال جدایی‌اش از پرسپولیس وجود دارد. شاید سپاهان اصفهان بهترین مقصد برای آینده کاری گئورگی گولسیانی باشد که با توجه به شرایط سنی‌اش باید بهترین تصمیم را از لحاظ مالی بگیرد.

گفتنی است این مدافع گرجستانی دو سال پیش از سپاهان اصفهان جدا شد و به پرسپولیس پیوست. این بازیکن گرجستانی و ۱۹۳ سانتی‌متری در کشور خود سابقه ۷ قهرمانی جام حذفی و لیگ را با دیناموتفلیس دارد. او از سال ۱۳۹۶ با حضور در ذوب‌آهن به لیگ ایران آمد و پس از حضور در نساجی و سپاهان در ادامه به پرسپولیس ملحق شد.

گولسیانی یک مدافع سریع و بازی‌ساز است که به دلیل بازی در پُست هافبک دفاعی، توانایی بالایی در بازی‌سازی از خط دفاع دارد. او یک مدافع سرزن و گل‌زن است که مهارت زیادی در نواختن ضربات پنالتی داشته و پنالتی‌زن اول پرسپولیس در دو سال اخیر به شمار می‌رود. سپاهانی‌ها معتقدند که از دست دادن چنین مدافعی اشتباه بزرگی به سود پرسپولیس رقیب قدیمی این تیم اصفهانی در لیگ برتر بوده است.

سپاهان که در خط دفاع خود با مشکلات زیادی مواجه بوده، تصمیم گرفته است این خط خود را با محوریت و رهبری گئورگی گولسیانی ترمیم کند.

اخبارورزش
پربازدید
 

3 دیدگاه. Leave new

 • پرسپولیس
  07/06/2024 19:30

  شعر ور خوبی گفتی

  پاسخ
 • پرسپولیس
  07/06/2024 19:30

  شعر ور خوبی گفتی زر زر نکن

  پاسخ
 • فرهاد
  07/06/2024 19:30

  یه تیم بخوادباکله زمین بخوره قدرداشته هاشونمیدونه،مطمئن باشین،،ولسیانی بره ولی نعمتی جاش بمونه؟این یعنی پس روی آقای درویش،ولسیانی یه وزنه ست،چندبازی نبودمیدونی چندتاگل خوردیم؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید