قرارداد بیرانوند با پرسپولیس فسخ شد ؟ / پایان گلر همیشه قهرمان

بدون دیدگاه
 

بعد از اتفاقاتی که سال گذشته در مورد بیرانوند و پرسپولیس رخ داد و دروازه‌بان پرسپولیس تا آستانه استقلالی شدن رفت حالا دوباره این دروازه‌بان ناخواسته وارد اتفاقی عجیب شده است.

ماجرا این است که بیرانوند بندی در قراردادش دارد که باشگاه پرسپولیس تا پایان خرداد باید تمام طلب او را بدهد تا قرارداد این بازیکن خود به خود فسخ نشود. این موضوع به خودی خود مشکل نیست، مشکل جای دیگری است.

ظاهراً بیرانوند چند وقت پیش با همراهی یکی از ستاره‌های پرسپولیس با حضور در دفتر یک ایجنت معروف قراردادی با یکی از باشگاه‌های شهرستانی امضا کرده است. در آن قرارداد آورده شده که در صورتی که قرارداد بیرانوند با پرسپولیس فسخ شد، بلافاصله این دروازه‌بان به تیم شهرستانی برود.

حالا بعد از قهرمانی پرسپولیس و تغییر و تحولی که در آن تیم رخ داده، بیرانوند از کار خود و قراردادی که امضا کرده پشیمان شده است‌.

حالا دوراه پیش روی بیرانوند است، یا پولش را تا آخر خرداد از پرسپولیس بگیرد و سال آینده با قراردادی نزدیک ۱۸ میلیاردی در پرسپولیس بماند یا اینکه قراردادش با پرسپولیس فسخ شود و به تیم جدید برود که خودش این موضوع را نمی‌خواهد.

حالا باشگاه پرسپولیس تا آخر خرداد وقت دارد طلب چند میلیاردی بیرانوند را بدهد تا مانع جدایی شود.

شنیده می‌شود بیرانوند در نظر داشته مانند سال پیش قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند و قراردادی جدید بنویسد تا قرارداد بهتری از نظر مالی ببندد ولی امضای قرارداد با تیم شهرستانی کار را برای او دشوار کرده است.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید