همستر کی در صرافی ها لیست می شود؟ + جزییات تازه

بدون دیدگاه
 

یکی از این بازی‌ها، بازی کریپتویی همستر کامبت است. یک بازی به سادگی ضربه زدن روی صفحه که به ازای آن، مقداری سکه مجازی دریافت می‌کنید و باید به این امید بازی را ادامه دهید که در آینده این سکه‌ها ارزش‌گذاری شده و مقداری پول به حساب شما واریز شود.

پس از عرضه‌ی موفق و پر سر و صدای نات کوین، شاهد انتشار بازی‌های زیادی در سبک Tap to Earn بوده‌ایم. تمام این بازی‌ها با الهام از پروژه‌ی نات کوین راه‌اندازی شده‌اند و به خاطر موفقیت زیاد نات کوین، این بازی‌ها هم موفق به جذب میلیون‌ها کاربر در مدت زمان بسیار کوتاهی شده‌اند.

ارز همستر که به عنوان رقیب نات کوین شناخته‌ می‌شود، در حال حاضر به صورت مستقیم قابل معامله نیست.

بازی همستر کمبات به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های درون بازی را کسب کنند اما این توکن‌ها فعلا فقط برای ارتقای درون بازی یا سرمایه‌گذاری در بازی استفاده می‌شوند و امکان فروش آن‌ها وجود ندارد.

با این حال وب‌سایت همستر کمبات (Hamster Kombat) اعلام کرده است که در آینده نزدیک اقدام به توزیع توکن‌های بازی و اجرای ایردراپ خواهد کرد که ممکن است به معنای قابل معامله شدن توکن‌ها در آینده باشد. پس از توزیع توکن‌ها احتمال دارد که بتوانید آن‌ها را در صرافی‌ها معامله کنید. همستر کامبت در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) رسما راه‌اندازی شد. بلافاصله پس از عرضه، همستر کامبت به یکی از محبوب‌ترین و پرکاربرترین پروژه در جامعه‌ی ارز دیجیتال تبدیل شد و توانست میلیون‌ها کاربر را به سمت خود بکشاند. برای اینکه این بازی کریپتویی به ۱ میلیون کاربر فعال برسد، فقط ۱۱ روز زمان نیاز داشت و حالا ده‌ها میلیون نفر آن را دنبال می‌کنند. طبق ادعای سازندگان همستر کمبت، حالا بیش از ۶۰ میلیون کاربر که ۲۴ میلیون نفر از آن‌ها به صورت روزانه در این بازی فعالیت دارند، بخشی از جامعه‌ی همستر را تشکیل می‌دهند.

هنوز مشخص نیست قیمت هر سکه مجازی در این بازی چقدر است. چون برای ارزش‌گذاری، ابتدا باید این پروژه در صرافی‌ها لیست شود. تا آن زمان، کاربران فقط باید به ضربه زدن روی صفحه ادامه دهند و امیدوار باشند روزی بتوانند سکه‌های مجازی را به پول نقد تبدیل کنند.

البته نکته‌ای که باید بدانید این است که نات کوین هم اگرچه در صرافی‌ها لیست و امکان تبدیل سکه‌های مجازی آن به پول واقعی برای کاربران میسر شد، اما با این حال این کوین هنوز وایت‌پیپر ندارد و در نتیجه هیچ نقشه‌ی راه یا کاربردی برای آن تعریف نشده است. در نتیجه این احتمال وجود دارد که هیچگاه سکه‌های آن به پول واقعی تبدیل نشوند. این سرنوشتی است که شاید در انتظار تمام بازی‌های موجود در این سبک باشد. پس کل وقت خود را وقف آن‌ها نکنید.

همستر کامبت چیست؟
همستر کامبت یک بازی مبتنی بر پلتفرم تلگرام است که در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت زیادی دست یافته است. این بازی در دسته بازی‌های Tap to Earn یا استخراج با کلیک قرار می‌گیرد، به این معنی که بازیکنان با کلیک کردن روی دکمه‌ای در صفحه، سکه‌های مجازی به دست می‌آورند

بازی همستر کامبت ساختاری ساده دارد. از روی نات‌کوین کپی شده، ولی در روند توسعه آن خلاقیت به خرج داده‌اند. مراحل جذاب، معما‌های درگیرکننده و گزینه‌های پرتعداد شخصی‌سازی کمک می‌کند همستر کامبت از سادگی صرف فاصله بگیرد.

همستر کامبت به همان اندازه که شانس پیروزی دارد، یک بازنده خواهد بود وقتی بدانیم فعلاً دور، دور چنین بازی‌هایی است و چند مدل متفاوت از آن‌ها را روی سرشان می‌گذارند. تعداد زیاد بازی‌های این‌چنینی و گرگ‌هایی که برای کپی‌کردن ایده هم صف کشیده‌اند، متاسفانه در نهایت دست را زیاد کرده و ارزش بازار همستر کامبت را محدود می‌کند.

همستر کامبت تنها به تقه زدن روی صفحه‌نمایش خلاصه نمی‌شود. کاربران همستر کامبت علاوه بر تپ کردن می‌توانند در چالش‌های مختلف شرکت کند و با حل معما و بازی، سکه همستر کامبت دشت کنند.

همستر کامبت مثل بقیه بازی‌ها و سرگرمی‌ها کلی کد تقلب و رمز دارد که لابد تا الان آن‌ها را در قالب ربات همستر کامبت، کارت بازی یا کد مورس همستر کامبت دیده‌اید. گردانندگان بازی از این چیز‌ها خبر دارند و ممکن است وقتی به مرحله پرداخت پاداش در Profit Per hour رسیدیم بخواهند زهرچشم بگیرند.

ربات همستر کامبت و چیزی مثل کد مورس، زمان تقسیم پاداش و سود به‌احتمال زیاد وبال گردن کاربران می‌شود تا کسی نتواند با تقلب به پیروزی برسد. پیش‌بینی کرده‌اند موقع بسته‌شدن بازی، شمارش سکه‌ها و زمان صرف‌شده در بازی را به نحوی انجام دهند تا اگر کسی اصطلاحاً «مولتی» زده یا متقلبانه رفتار کرده، مچش را بگیرند.

قیمت همستر در صورت تحقق وعده‌ها، هنگام پرداخت پاداش ممکن است ریزش کند؛ چون همه می‌خواهند فروشنده باشند و دارایی خود را به پول نقد تبدیل کنند. برای جلوگیری از این حادثه هولناک قطعاً تمهیداتی در نظر می‌گیرند تا همه صاحبان سکه همستر کوین فروشنده نباشند.

همستر کامبت می‌تواند پایانی تلخ داشته باشد اگر گردانندگان بازی تصمیم بگیرند پرداخت پاداش را به نحوی برنامه‌ریزی کنند که اکثر یوزر‌های جدید دستشان خالی بماند و پاداش به کاربران قدیمی شبکه برسد.

اخباراقتصادفناوری
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید