خبر مهم از احکام افزایش حقوق 1401 | حکم افزایش حقوق کارکنان رسمی شهرداری تهران صادر شد

بدون دیدگاه

رضا قهرمانی مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران گفت: با توجه به اینکه مجموعه نیروی انسانی سرمایه بزرگ هر سازمانی است، برای شهرداری تهران نیز این مساله اهمیت دارد چرا که مجموعه‌ای با تخصص‌های فراوان در شهرداری تهران فعالیت می‌کند و ارزشمند است.

وی با بیان اینکه نگاه شهرداری تهران و معاونت مربوطه در این دوره به نیروی انسانی مثبت است، افزود: بر همین اساس موضوع ساماندهی نیروی انسانی در دستور کار است؛ به این صورت که ما بهترین نیرو را در بهترین رده شغلی بتوانیم به خدمت بگیریم. در واقع می‌توان گفت رصد شغلی کارکنان یکی از وظایف مهمی است که اداره کل سرمایه انسانی شهرداری تهران بر عهده دارد.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران ادامه داد: بحث تغییر وضعیت موضوع دیگری است که در دستور کار این اداره کل قرار دارد. تمامی کارکنان شهرداری تمایل دارند در مسیر ارتقای شغلی خود به موقعیت بهتری دست پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه تغییر وضعیت کارکنان شهرداری تهران در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد، بیان کرد: در گام نخست تعیین وضعیت نیروهای ایثارگر در حال انجام است. با توجه به اینکه حدود ۳۳۰۰ نفر نیروی ایثارگر در بدنه شهرداری تهران در حال فعالیت هستند، تاکنون نزدیک به ۲۰۰۰ حکم صادر شده است و مابقی موارد نیز در دست اقدام است.

قهرمانی با بیان اینکه برای تغییر وضعیت نیروهای حجمی بر اساس قانون نیز کارهای اولیه انجام شده است، یادآور شد: پیش نیازهای تغییر وضعیت نیروهای حجمی مانند استعلام ایثارگری، مدرک تحصیلی، عدم سو پیشینه و سایر موارد در حال انجام است و در کوتاه‌ترین زمان این تغییر وضعیت انجام می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به صدور احکام افزایش حقوق کارکنان رسمی در سال ۱۴۰۱ تاکید کرد: تا این لحظه خوشبختانه برابر قانونی که اعلام شده احکام حقوق نیروها صادر شده و حقوق‌های خود را بر پایه افزایش قانونی دریافت کرده‌اند.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: نگاه ما این است که شکاف بین حقوق نیروهای رسمی و قراردادی را تا حد امکان کم کنیم تا به رضایت‌مندی بیشتری ختم شود./ مهر

اخبارجامعه
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید