مدیرروستا: نظر کمیته فنی فقط «علی دایی» بود/ هیئت رئیسه تصمیم‌گیرنده اصلی است

بدون دیدگاه
 

به گزارش ایرنا، علی‌اصغر مدیرروستا امروز (یکشنبه) پیش از شروع جلسه مشترک هیئت رییسه فدراسیون فوتبال و کمیته فنی برای تصمیم‌گیری در خصوص سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: صحبت‌هایی که انجام دادیم در ارتباط با این بود که از ظرفیت‌های داخلی اگر توانایی دارند، استفاده کنیم و چنانچه نتوانستیم با شرایط موجود به آن نتیجه برسیم که یک مربی ایرانی بتواند به ما کمک بهتری کند، دلیلی ندارد حتما از یک مربی داخلی استفاده کنیم که توانایی نداشته باشد. به طور قطع به موازات آن یک گزینه خارجی مدنظر هیئت رئیسه و کمیته فنی قرار می‌گیرد و آن چیزی که به صلاح باشد انتخاب خواهد شد.

وی ادامه داد: نظر اصلی کمیته فنی مبنی بر گزینه ایرانی صرفا علی دایی بود که او این پیشنهاد را رد کرد. 

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که امیر قلعه‌نویی جزو گزینه‌ها بوده یا نه، گفت: تا الان نبوده است.  

مدیرروستا در مورد صحبت‌های جدید مهدی طارمی مبنی بر همدل نبودن بازیکنان تیم ملی نیز عنوان کرد: آن چیزی که مشخص است این است که فضای دوستانه و همدلی نسبت به سال‌های قبل کمرنگ شده و این موضوع برای هر تیمی خطرناک است. بیشترین نقطه قوت ما در ۲ دوره قبل، همدلی بود و الان دوباره باید این موضوع به تیم برگردد. 

وی در پاسخ به این پرسش که با آمدن سرمربی جدید همه چیز حل خواهد شد یا نه، تصریح کرد: سرمربی جدید می‌آید و همه بچه‌ها می‌دانند که باید مطیع سرمربی باشند و همین موضوع باعث همدلی بیشتر می‌شود.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که امروز تکلیف سرمربی جدید مشخص می‌شود یا نه گفت: بعید می‌دانم امروز سرمربی انتخاب شود. کمیته فنی نظر می‌دهد اما تصمیم‌گیرنده، هیئت‌ رئیسه است. 

مدیرروستا در پاسخ به این پرسش که آیا تکلیف دراگان اسکوچیچ مشخص می‌شود یا نه نیز اظهار داشت: تا جلسه شروع نشود و دستور جلسه مشخص نشود، نمی‌توانم قاطعانه چیزی را بگویم.

اخبارورزش
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید