سارق دریچه‌های فاضلاب در تهران به شیوه سریال یاغی

سارق دریچه‌های فاضلاب در تهران به شیوه سریال یاغی

فرمانده انتظامی شهرستان ری از بازداشت فردی که در پوشش لباس شهرداری اقدام به سرقت دریچه‌های فلزی فاضلاب و قطعات پل‌های آهنی کرده بود، خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان در حاشیه دستگیری این فرد گفت:‌از چند روز پیش وقوع چند فقره سرقت دریچه‌های فاضلاب و پل‌های آهنی شهرداری که منجر به ایجاد صدمه به شهروندان در محدوده شهرری شده بود، به پلیس اطلاع داده شد که درپی آن ماموران کلانتری ۱۳۱ شهر ری رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس برای شناسایی این فرد اقدام به پوشش‌دهی نقاط جرم‌خیز کردند، گفت:‌ در جریان همین اقدامات عوامل گشت انتظامی فردی را که لباس شهرداری بر تن داشت اما در حال باز کردن پیچ‌های پل یکی از خیابان‌ها بود، مشاهده کردند و با توجه به اینکه رفتار این فرد مشکوک بود، برای بررسی بیشتر به او نزدیک شدند.

جلیلیان با بیان اینکه متهم به محض مشاهده ماموران پا به فرار گذاشت، اظهارکرد: در همین راستا نیز تعقیب و گریزی میان این فرد و ماموران پلیس به شکل پیاده انجام شده که دقایقی بعد متهم از سوی ماموران دستگیر شد. این فرد پس از دستگیری سعی داشت خود را بی‌گناه نشان دهد و دلیل فرارش را نیز ترس ناگهانی از ماموران اعلام کرد اما با توجه به اظهارات ضد و نقیضی که بر زبان آورده بود به مقر انتظامی منتقل شد که در آنجا به جرم خود مبنی بر سرقت قطعات و اجرای پل‌های آهنی و همچنین دریچه‌های فاضلاب اقرار کرد.  

وی با بیان اینکه متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده به چهار فقره سرقت دریچه های فاضلاب و پل‌های آهنی در پوشش لباس شهرداری اعتراف کرد، گفت:‌برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و پس از آن برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات تکمیلی در این خصوص ازسوی ماموران فرمانده انتظامی ویژه شهرری در حال انجام است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید