خودکشی دردناک پسر فراری در مشهد | جزئیات

خودکشی دردناک پسر فراری در مشهد | جزئیات

هشدار :قبل از اینکه این خبر را بخوانید به این نکته توجه کنید :اگر شما یا یکی از نزدیکانتان به خودکشی فکر می‌کنید؛ با شماره‌ تلفن‌‌های اورژانس اجتماعی در ایران ۱۲۳ و در آمریکا و کانادا ۹۱۱ تماس بگیرید

پسر جوان که عاشق دختری بود، به علت ناتوانی در رسیدن به آن دختر خودکشی کرد. 

به گزارش عرشه آنلاین، پسر جوانی است که پس از اقدام به خودکشی ، از مرگ حتمی نجات یافت، پس از بهبودی نسبی درباره این ماجرای تاسف بار به کارشناس اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد گفت: در یک خانواده 13 نفره زندگی می کنم، با آن که 10خواهر و برادر دارم اما فقط یکی از خواهرانم ازدواج کرده و به دنبال سرنوشت خودش رفته است.

پدرم نیز با کارگری روزمزدی مخارج زندگی ما را تامین می کند. من هم تا مقطع راهنمایی تحصیل کردم اما به دلیل این که علاقه ای به درس و مدرسه نداشتم، تحصیل را رها کردم و به خدمت سربازی رفتم اما آن جا نیز دوام نیاوردم و هنگامی که در دوران آموزشی به مرخصی آمدم، عاشق یک دختر شدم و سربازی را هم نیمه تمام گذاشتم.

آن قدر در طول زندگی کمبود محبت را حس کرده بودم که وقتی با لبخندهای ستاره روبه رو شدم، دیگر به او دل باختم. زمانی که او از عشق و محبت سخن می گفت، من بیشتر عاشقش می شدم چرا که هیچ گاه معنای این کلمات را به طور واقعی تجربه نکرده بودم.

خلاصه ارتباط من و ستاره ادامه یافت و من تصمیم به ازدواج با او گرفتم اما هیچ کدام از اعضای خانواده ام راضی به این ازدواج نبودند.

آنها اعتقاد داشتند عشق های خیابانی چیزی جز هوس های زودگذر نیست و فرجامی ندارد اما من با همه این حرف ها نمی توانستم ستاره را فراموش کنم. گفت وگو با خانواده ام نیز فایده ای نداشت به همین دلیل به فردی گوشه گیر تبدیل شدم و بالاخره با یک فکر احمقانه تصمیم به خودکشی گرفتم تا به دیگران ثابت کنم من بدون ستاره نمی توانم زندگی کنم ولی هیچ وقت به این موضوع فکر نکرده بودم که بعد از مرگ من، ستاره با جوان دیگری ازدواج می کند و به زندگی خودش ادامه می دهد و من نه تنها گناه کبیره ای مرتکب شده ام بلکه مدتی بعد به فراموشی سپرده می شوم و هیچ کسی حتی فاتحه ای هم برایم نمی خواند.

خلاصه آن روز با این تصمیم دیوانه وار به خانه دوستم رفتم و دو بسته قرص خوردم. مسعود وقتی حال وخیم و چهره رنگ پریده مرا دید، خیلی ترسید. او به هر ترفندی متوسل شد تا مرا از خانه خودشان بیرون کند من هم به ناچار به طرف منزل خودمان به راه افتادم اما هنوز به در خانه نرسیده بودم که با برادرم روبه رو شدم.

او وقتی اوضاع جسمی مرا این گونه دید که نمی توانستم قدم بردارم احتمال داد که به مواد مخدر آلوده شدم. البته من گاهی برای تفنن مواد مخدر سنتی مصرف می کردم و همین شائبه موجب شد تا افکار برادرم به آن سو سوق پیدا کند.

رگ دستم را بریدم…

در این هنگام مشاجره شدیدی بین من و او رخ داد. من هم که حال روحی مناسبی نداشتم، با یک تصمیم احمقانه دیگر به خانه رفتم و رگ دستم را بریدم. هنوز لحظاتی از این ماجرا نگذشته بود که یکی از برادرانم متوجه موضوع شد و مرا به بیمارستان رساند. حالا که از مرگ نجات یافته ام تازه می فهمم که چه کار اشتباهی کرده ام و …

با صدور دستوری از سوی سرهنگ سیدرضا معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد)، این پسر جوان پس از دریافت مشاوره های روان شناختی، برای ادامه درمان به متخصصان روان پزشکی معرفی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید