جان باختن ۴ نفر در درگیری میدان تره بار+عکس

بدون دیدگاه

از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، چندی پیش ویدیوئی مبنی بر درگیری و نزاع جمعی در میدان مرکزی میوه و تره بار در فضای مجازی منتشر شد و در همین راستا ساعاتی پیش نیز ویدئوی دیگری از یک نزاع جمعی در فضای مجازی منتشر شد و به دنبال آن، برخی شایعه پراکنان اعلام کردند که ۴ نفر جان باخته اند و ۲۰ تن زخمی شدند.

درگیری در تره بار

سعید سالاری مدیر میدان مرکزی تره‌بار در این باره اظهارداشت: ویدئو منتشر شده مربوط به درگیری ماه گذشته است و خوشبختانه هیچ جانباخته‌ای هم نداشته؛ بنابراین ارتباطی با شب گذشته ندارد و موضوع از صحت و سقم برخوردار نیست.

وی افزود: میدان مرکزی میوه و تره بار با وسعت ۲۷۰ هکتار و با دارا بودن  ۱۳۶۰ حجره بار فروشی به عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی و همچنین بزرگترین مرکز عرضه محصولات کشاورزی کشور در حال فعالیت است.

سالاری اظهارداشت: با توجه به ارتباط صنفی فعالیت این اماکن، حجره داران این مرکز برابر قانون نظام صنفی کشور زیرنظر اتحادیه صنف حق العمل کاران(بارفروشان) فعالیت می‌کنند و سازمان مدیریت میادین میوه و تره شهرداری تهران نیز در راستای تامین امنیت میدان مرکزی به منظور عرضه مناسب محصولات شهروندان نسبت به استقرار عوامل انتظامی و امنیتی از قبیل کلانتری، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس امنیت و پلیس راهور اقدام کرده است.

درگیری در تره بار.jpg2

مدیر میدان مرکزی تره بار ادامه داد: در زمینه درگیری اخیر هم با توجه به مشاجره صورت گرفته بین نفراتی از حجره داران که نهایتا منجر به درگیری فیزیکی نیز شد، برابر هماهنگی صورت گرفته با عوامل انتظامی در اسرع وقت نسبت به حضور در محل و دستگیری عوامل بر هم زننده نظم عمومی اقدامات لازم صورت گرفت.

وی بیان کرد: برابر دستور قضایی صادره، نسبت به بستن واحدهای صنفی مرتبط اقدام شد.

 

 

 

 

اخبارجامعه
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید