کشاورز: برای پیشرفت احمدعباسی با رفتن او به اسپانیا موافقت کردم/ از حضور هواداران واقعا خوشحالیم

کشاورز: برای پیشرفت احمدعباسی با رفتن او به اسپانیا موافقت کردم/ از حضور هواداران واقعا خوشحالیم

محمد کشاورز روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص اولین پیروزی در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: در هفته اول توانستیم تیم سفیر گفتمان را با یک بازی هماهنگ و خوب شکست دهیم. مستحق پیروزی بودیم و بابت آن خیلی تلاش کردیم. به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم و جا دارد از همه بازیکنان تیمم بابت این برد تشکر کنم.

وی عنوان کرد: بعد از مدت‌های زیاد تماشاگران را در سالن داشتیم و خیلی خوشحال شدیم که توانستیم در حضور آن‌ها بازی کنیم. از تک تک هواداران گیتی‌پسند تشکر می‌کنم که در سالن حضور یافتند و از ما حمایت کردند.      

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان تصریح کرد: دیدار هفته اول به هر ترتیبی که بود تمام شده و حالا به فکر بازی سخت بعدی خود در بندرعباس هستیم. تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در آن دیدار هم یک عملکرد قابل قبول داشته باشیم و البته می‌دانیم که در آنجا کار راحتی مقابل صنایع پشتیبان هرمزگان نخواهیم داشت. 

کشاورز در مورد انتقال سعید احمد عباسی به یک تیم اسپانیایی اظهار داشت: چند وقت پیش یک پیشنهاد از یکی از تیم‌های خوب اسپانیا آمد و علی‌رغم میل باطنی و با توجه به اینکه به او در طول فصل نیاز داشتم، فقط و فقط برای پیشرفت و آینده سعید و اینکه بتواند در اروپا بازی کند با این موضوع موافقت کردم و بعد از این موضوع، هیئت مدیره باشگاه گیتی‌پسند تشکیل جلسه داد تا در این خصوص تصمیم‌گیری کند. انصافا هم در این جلسه همه اعضا متفق‌القول بر این عقیده بودند که احمد عباسی برود و در اروپا بازی کند. 

وی ادامه داد: مذاکرات با باشگاه اسپانیایی شروع کردند و درصد زیادی از بحث‌ها حل شده و یک سری جزییات باقی مانده که هر دو باشگاه در حال صحبت کردن هستند. امیدوارم این موضوعات هم حل شود تا سعید را در فوتسال اروپا ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار

وبگردی