صحبت‌های تند نورافکن علیه هواداران پرسپولیس

صحبت‌های تند نورافکن علیه هواداران پرسپولیس

به گزارش خبرجو24؛ صحبت‌های تند نورافکن علیه هواداران پرسپولیس

امید نورافکن، بازیکن سپاهان، نسبت به شعارهای هواداران پرسپولیس و جو سکوها واکنش نشان داد و آنها را با هواداران استقلال و سپاهان مقایسه کرد.

امید نورافکن، ستاره سپاهان، پس از بازی با پرسپولیس در صحبت‌های ابتدایی خود گفت: اعتراض نمی‌کنم ولی ما باید این بازی را دو یا سه هیچ می‌بردیم. آقای حیدری، برادرتان اینجوری در اصفهان سر ما را می‌برد و اینجوری هم شما گل صحیح محمد کریمی را که باید دبل می‌کرد آفساید می‌گیرید.

او ادامه داد: باید هم عصبانی بشوم، این چه وضعش است؟ بازی حساسی برای قهرمانی بود. اشتباه شما قهرمانی را از سپاهان می‌گیرد. دقت کنید و از تمام داوران خواهش می‌کنم یک ذره حرفه‌ای‌تر باشند و این اشتباهات را نکنند. از پنج متر عقب‌تر زکی‌پور رفته و توپ تا رفت توی گل پرچم زد.

نورافکن در مورد هواداران پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس را اینجوری ندیده بودم. من جلوی هواداران استقلال بازی کرده‌ام، به قرآن اینجوری نیستند. از اول بازی به دانشگر فحش ناموس می‌دهند. این چه وضعش است و یکی باید به آنها بگوید این‌کار را نکنید.

او در مورد اینکه پس از دعوا با وریا از استقلالی‌ها فحش خورده گفت: نه به هیچ عنوان به من فحش ندادند. خودم هم استقلال بازی کرده‌ام و به هیچ عنوان به بازیکنی فحش نمی‌دهند، ولی این‌ها دو بار اشیاءشان به سرم خورد. استقلال هم هوادار دارد، چرا آنها نمی‌زنند؟ ما کدامشان را زدیم؟ هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس را سپاهانی‌ها نه فحش دادند نه با اشیاء زدند.

او در مورد اینکه دانشگر نیز هواداران پرسپولیس را تحریک کرده گفت: من با محمد دانشگر کار ندارم. بحث من تماشاچی‌ها و مردم کشورم است. پرسپولیسی‌ها هم مردم کشور من هستند. الان عربستانی‌ها بیایند بازی کنند دوباره میزبانی را از ایران می‌گیرند. من ایرانی‌ام و نمی‌توانستم کرنر بزنم.

او در خصوص بیشتر شدن شانس قهرمانی‌شان گفت: ما یک بازی سنگین مثل پرسپولیس که رفت تراکتور را برد در تبریز داریم. باید بجنگیم و قهرمانی تا روز آخر مشخص نمی‌شود.

نورافکن در خصوص بحث انتخاب سرمربی تیم ملی بیان کرد: من الان بازیکن تیم ملی نیستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید