«رامین رضاییان» جواب آزمون را داد؛ دعواهای مجازی تیم ملی پایان ندارد

بدون دیدگاه

به گزارش ایرنا، سردار آزمون چند روز پیش در گفت‌وگویی تلویزیونی در خصوص یکی از بازیکنان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازیکنی که دو مربی اخیر تیم ملی تو را دعوت نکرده‌اند و فقط زمان کارلوس کی‌روش بازی می‌کرد، فکر می‌کند از لحاظ فنی از همه بهتر است. باید با خودت روراست باشی و با خودت کنار بیایی که افت کردی. از همه جا بیرونت می‌کنند. باعث افتخار من است که برای تیم ملی بجنگیم. در دوره کی‌روش که برای جام جهانی برزیل خط خوردم گفتم حق من نبود بروم. ۱۸-۱۷ سالم بود و بد بازی کردم. با گریه آن مصاحبه را کردم. گفتم باید تلاش کنم. نمی‌گویم مثل من باشید اما با خودتان روراست باشید و ادا بازی درنیاورید. اینکه پست اینستاگرامی از بدن خود بگذارید به درد نمی خورد. اگر مرد هستید خودتان را نشان بدهید و به تیم ملی کمک کنید. هر سرمربی باشد در جام جهانی وظیفه دارم برای تیم ملی بازی کنم.

بیشتر رسانه‌ها مخاطب این گفته‌های آزمون را رامین رضاییان داستند و همین موضوع باعث شد تا این مدافع نیز جواب آزمون را با انتشار یک استوری بدهد. او در این استوری فیلم دویدن خود را در دوحه قطر به اشتراک گذاشته بود و در آن نوشت: هر سخنی جایی دارد و هر نکته مکانی. 

«رامین رضاییان» جواب آزمون را داد؛ دعواهای مجازی تیم ملی پایان ندارد

رضاییان همچنین یک آمار از بهترین گلزنان ایرانی در ۱۰ سال اخیر لیگ قطر به اشتراک گذاشت که در آن نشان می‌داد او با ۲۴ گل بهترین آمار را در بین بازیکنان ایرانی دارد.

«رامین رضاییان» جواب آزمون را داد؛ دعواهای مجازی تیم ملی پایان ندارد

به نظر می‌رسد حرف‌های جنجالی آزمون باعث شده تا این دو بازیکن ایرانی یک دعوای جدید در فضای مجازی راه‌اندازی کنند. 

اخبارورزش
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید