آزار سیاه 9 پسر بچه تهرانی توسط مربی فوتبال / فیلم سیاه هم می گرفت + جزییات

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ آزار سیاه 9 پسر بچه تهرانی توسط مربی فوتبال / فیلم سیاه هم می گرفت + جزییات

رسیدگی به این پرونده از اواخر سال ۱۴۰۰ به دنبال شکایت پسری نوجوان از مربی فوتبال آغاز شد .

پدر که همراه پسر ۱۲ ساله‌اش به پلیس آگاهی رفته بود گفت: پسرم علاقمند به فوتبال بود. به همین خاطر او را در یک باشگاه ورزشی در شرق تهران ثبت نام کردم تا تحت نظر مربی فوتبال آموزش ببیند. مربی 40 ساله کارت مربیگری داشت و من پس از صحبت کردن با او پسرم را در کلاس فوتبال ثبت نام کردم. اما پس از مدتی متوجه رفتارهای عجیب پسرم شدم. پسر نوجوانم کم حرف شده بود و حالتی پرخاشگرانه داشت. من و همسرم وقتی پیگیر شدیم و از پسرم درباره تغییر رفتارش سوال پرسیدیم به ماجرای سیاهی پی بردیم و فهمیدیم پسرم در دام مربی شیطان صفت گرفتار شده و تحت آزار قرار گرفته است.

با این شکایت و در حالی که تحقیقات پلیسی آغاز شده بود دو پسر نوجوان دیگر شکایت مشابهی را مطرح کردند.

فرار مربی نمای شیطان صفت
در این میان مربی فوتبال به دادسرا احضار شد. اما وی در دادسراها حاضر نشد و تلاش پلیس برای ردیابی وی بی‌نتیجه ماند. شواهد نشان می‌داد این مرد ۴۰ ساله با افشای پرونده سیاهش و شکایت‌های مشابه به مکان نامعلومی گریخته است.

تلاش پلیس برای ردیابی مردشیطان صفت ادامه داشت تا اینکه سرانجام ماموران رد وی را در شهرستان ساری یافتند و او را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

این در حالی بود که شمار شکایت‌های مشابه به ۹ فقره رسیده بود.

شواهد نشان می‌داد مربی نمای شیطان صفت ۹ پسر ۱۲ تا ۱۳ ساله را به بهانه‌های مختلف و برای آموزش فوتبال به خانه‌اش کشانده و آنها را آزار داده است. همچنین روشن شد مرد شیطان صفت بعضی از قربانی‌ها را مجبور به برقراری رابطه سیاه با یکدیگر کرده و از آنها فیلم سیاه گرفته بود تا آنها مجبور به سکوت باشند.

نخستین جلسه تحقیق
با به دست آمدن فیلم‌های سیاه برای متهم کیفرخواست صادر و پرونده‌اش به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در نخستین جلسه تحقیق از این متهم، تعدادی از شاکی‌ها به همراه والدینشان در دادگاه حاضر شدند و در مواجهه حضوری با متهم به تشریح شکایتشان پرداختند.

قربانی‌های نوجوان گفتند این مرد چگونه آنها را فریب داده به خانه اش کشانده و تحت سلطه سیاه درآورده است.

در دادگاه متهم شیطان صفت که متاهل است سعی داشت خودش را بی گناه نشان دهد ولی در مواجهه حضوری با قربانی های نوجوان و بازبینی فیلم های سیاه جرم هایش را گردن گرفت اما ادعا کرد قصد آزار پسران نوجوان را نداشته است.

با پایان نخستین جلسه تحقیق، قرار شد تا سایر شاکی‌ها شناسایی و در دادگاه حاضر شوند .

با تکمیل تحقیقات قرار است مربی نمای شیطان صفت غیرعلنی و پشت درهای بسته از خود دفاع کند .این در حالی است که شاکی‌ها برای وی اشد مجازات خواسته‌ اند.

اخبارحوادث
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید