خبر خوب برای بازنشستگان / وام ۲۰ میلیونی آماده شد

بدون دیدگاه
 

رییس کانون بازنشستگان کارگری تهران ابراز امیدواری کرد تا قبل از دهم شهریور واریز وام بازنشستگان کارگری آغاز شود.

به گزارش خبرجو ۲۴  به نقل از ایلنا، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از فراهم شدن مقدمات پرداخت وام ۲۰۰ میلیون ریالی به ۴۰ هزار مستمری‌بگیر این سازمان خبر داد.

وی گفت: این وام حداکثر تا هفته آینده و به صورت متمرکز به حساب ثبت نام کنندگان واریز خواهد شد.

علی دهقان کیا (رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران) در ارتباط با سهمیه وام بازنشستگان و میزان پرداختی تا امروز گفت: متاسفانه تا امروز فقط دور اول وامِ بازنشستگان کارگری تامین اعتبار و به حساب بازنشستگان واریز شده است؛ از ابتدای امسال فقط به حدود پنج هزار بازنشسته وام پرداخت شده است.

او در ارتباط با وام مرحله‌ی دوم گفت: قرار بود وام مرحله‌ی دوم در شهریور پرداخت شود اما هنوز اعتبار اختصاص نیافته و واریزی‌ها شروع نشده است. علاوه بر ثبت نامی‌های قبلی که هنوز وام خود را نگرفته اند، سازمان ۴۰ هزار سهمیه‌ی جدید وام برای سراسر کشور اعلام کرده که مجدداً بازنشستگان ثبت نام کرده‌اند.

به گفته‌ی دهقان‌کیا، بازنشستگان بسیاری در انتظار وام هستند؛ تعداد زیادی در کانون‌ها ثبت نام کرده‌اند که اسامی برای بانک رفاه ارسال شده است، این به جز ۴۰ هزار سهمیه‌ای است که خود سازمان اعلام کرده است.

رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران ابراز امیدواری کرد تا قبل از دهم شهریور واریز وام بازنشستگان کارگری آغاز شود.

او تاکید کرد: بازنشستگانی داریم که بیش از یکی دو ماه منتظر وام مانده‌اند؛ امیدواریم در همین هفته یا هفته‌ی آینده با تامین اعتبار کافی پرداختی‌ها صورت بگیرد.

منبع: ایلنا

اخباراقتصاد
بازنشستگانپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید