تعریف غیرمنتظره نکونام از یک بازیکن؛ او بزرگ استقلال است!

سیدحسین حسینی
بدون دیدگاه
 

جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی برابر استقلال خوزستان به تمجید از کاپیتان تیم خود پرداخت.

تیم فوتبال استقلال تهران در شرایطی در دیدار مقابل استقلال خوزستان به برتری رسید که سیدحسین حسینی موفق شد سومین کلین‌شیت فصل را به نام خود ثبت کند.

گلر ایران در جام جهانی قطر در حالی این بازی را بدون دریافت گل پشت سر گذاشت که در ۳۶۰ دقیقه قبلی تنها یک بار آن هم روی ریباند پنالتی دروازه‌اش را باز شده دیده و از این نظر عملکرد قابل توجهی داشته است.

موضوعی که به کنفرانس سرمربی استقلال پس از برد هم راه پیدا کرد و از نکونام در مورد عملکرد دروازه‌بان تیمش سوال کردند که واکنش جالب او را در پی داشت: «غیر از این از حسینی توقع نداشتیم. با وجود فشارهای سال گذشته او را نگه داشتیم چون به او اعتقاد داشتم. سالی که خودم به استقلال آمدم، سید هم حضور داشت. او کاپیتان و بزرگ استقلال است. اعتقاد قبلی من این است که سید یکی از بهترین گلرهای ایران است و هست، این را ثابت کرده است. ما از سید فقط توقع همین عملکرد را داریم. حسینی بزرگ‌ تر، بهترین بازیکن و کاپیتان تیم است و می‌تواند بهترین گلر تیم ملی باشد.»

حمایت ویژه نکونام از گلر استقلال حالا اعتمادبنفس مضاعفی به سنگربان باتجربه آبی‌ها می‌دهد. گلری که پس از پشت سر گذاشتن یک فصل پرفراز و نشیب در سال گذشته، در بهترین فرم ممکن لیگ جدید را استارت زده و هواداران را به داشتن گلری در سطح تیم ملی همچون دوران اوج حسینی، خوشبین کرده است.

منبع :‌خبر ورزشی

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید