خبر خوش برای مشتریان ایران خودرو / ثبت‌نام طرح مادران ایران خودرو آغاز شد / سود خرید 207 بیشتر است یا خودروی تارا؟ + جزییات

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ خبر خوش برای مشتریان ایران خودرو / ثبت‌نام طرح مادران ایران خودرو آغاز شد / سود خرید 207 بیشتر است یا خودروی تارا؟ + جزییات

شرکت ایران خودرو برای مادرانی که در طرح جوانی جمعیت در دور اول سامانه یکپارچه خودرو برای خودروی تارا با گیربکس دستی نام‌نویسی کردند، شرایط تبدیل این محصول را ارائه کرده است. این افراد می‌توانند در صورت تمایل به جای دریافت خودروی تارا دستی، خودروی پژو ۲۰۷ دنده دستی با سقف شیشه‌ای را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که این شرایط برای افرادی است که در اولویت تابستان ۱۴۰۲ ایران خودرو حضور داشته باشند. متقاضیان در صورت تمایل باید ظرف مدت هفت روز نسبت به واریز وجه اقدام کنند. پس از واریز وجه، مابقی اقدامات لازم از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی خواهد شد. این شرایط کاملاً اختیاری بوده و افرادی که تمایل به دریافت خودروی تارا دارند می‌توانند تا موعد تحویل ۹۰ روز آینده در انتظار باشند و سپس نسبت به دریافت خودروی خود اقدام کنند.

خودروی تارا دنده ای V۱، در درب کارخانه ۳۹۴ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان است که همین خودرو در بازار آزاد امروز با اختلاف قیمت ۲۹۰ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان با عدد نهایی ۶۸۵ میلیون تومان معامله می‌شود. در سوی دیگر قیمت کارخانه خودروی پژو ۲۰۷ پاناروما ۳۴۳ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان است. این محصول در بازار آزاد با اختلاف قیمتی ۲۹۶ میلیون و ۲۷۵ هزار تومانی با قیمت نهایی ۶۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

در نتیجه می‌توان گفت که اگر قرار باشد فردی امروز یکی از دو خودروی مطرح شده را از نمایندگی تحویل بگیرد و سپس اقدام به فروش آن‌ها کند از فروش پژو ۲۰۷، پنج میلیون و ۷۳۵ هزار تومان بیش‌تر سود کسب می‌کند.

اخباراقتصادخودرو
ایران خودروپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید