این دختر 14 ساله شیروانی همکلاسی و برادر 9 ساله اش را به طرز فجیعی کشت!

قتل
بدون دیدگاه
 

تحقیقات قضایی درباره دو جنایت وحشتناک دختر ۱۴ساله شیروانی در حالی آغاز شد. که بررسی‌های مقدماتی بنا بر ادعای عامل این فاجعه تکان دهنده به ارسال یک فیلم سیاه در اپلیکیشن «شاد» ارتباط دارد.

به گزارش خبرجو ۲۴  به نقل از خراسان، تحقیقات قضایی درباره دو جنایت وحشتناک دختر ۱۴ساله شیروانی در حالی آغاز شد. که بررسی‌های مقدماتی بنا بر ادعای عامل این فاجعه تکان دهنده به ارسال یک فیلم سیاه در اپلیکیشن «شاد» ارتباط دارد.

ماجرای دو قتل هولناک

ماجرای دو قتل هولناک در این پرونده جنایی هنگامی رقم خورد که دانش آموز ۱۴ساله‌ای به نام «الف» تصمیم وحشتناکی گرفت.

او از حدود ۲ سال قبل و از زمانی که در کلاس هفتم تحصیل می‌کرد با دختر همکلاسی‌اش به نام «ر» دوست صمیمی شده بود. به طوری که به منزل آن‌ها رفت و آمد می‌کرد و در کنار یکدیگر درس می‌خواندند و تکالیف مدرسه را انجام می‌دادند.

ولی آن روز افکار «الف» به هم ریخته بود و نقشه شوم و ترسناکی را در سر می‌پروراند.

بعد از ظهر هجدهم مرداد بود که «الف» به سمت آشپزخانه رفت. و در حالی کاردی را درون کیفش گذاشت که مادرش نیز لباس‌های کثیف را آماده شست وشو می‌کرد.

او با همان افکار در هم ریخته از منزلشان در یکی از شهرک‌های شیروان بیرون آمد. و سوار بر خودروهای شهری به طرف هسته مرکزی شهر به راه افتاد. اما قبل از حرکت با دوستش «ر» تماس تلفنی گرفت تا از نبود خانواده او در منزل اطمینان یابد.

«ر» که نمی‌دانست دوست صمیمی‌اش چه نقشه وحشتناکی را در افکارش مرور می‌کند. به او اطمینان خاطر داد که فقط «آ» برادر ۹ساله‌اش در کنار اوست و مادرش نیز در بیرون از منزل به سر می‌برد.

دقایقی بعد «الف» به منزل دوستش رسید و زنگ خانه را به صدا درآورد.

قتل در خانه دوست

لحظاتی بعد دختر ۱۴ساله که به ادامه نقشه پلید خود می‌اندیشید به طرف سرویس بهداشتی رفت و ناگهان دوستش را صدا زد.

«ر» هم بی‌خبر از آن چه انتظارش را می‌کشید به سوی «الف» رفت ولی در یک لحظه او کارد را بیرون آورد. و دوست صمیمی خود را هدف ضربات هولناک قرار داد.

در این هنگام «آ» (برادر ۹ساله «ر») با شنیدن صدای جیغ و فریاد دلخراش خواهرش به سوی سرویس بهداشتی دوید. و خواهرش را غرق در خون دید که با ضربات مرگبار «الف» روی زمین افتاده بود.

اما «الف» که چهره‌ای خشمگین و ترسناک داشت، به کودک ۹ساله هم رحم نکرد.

این دختر ۱۴ساله که حتی فرصت فرار و فریاد را نیز از «آ» گرفته بود. تیغه خون‌آلود کارد را به هوا برد و او را هم با ضربات هولناک، نقش بر زمین کرد.

دقایقی بعد «الف» کیف و لوازم خود را برداشت و خیلی خونسرد وآرام از خانه دوستش بیرون رفت. و در حالی به منزل خودشان بازگشت که مادرش در حمام مشغول شست وشوی لباس‌های کثیف بود.

از سوی دیگر مادر «ر» که نگران فرزندانش بود، هرچه با شماره تلفن دخترش تماس می‌گرفت کسی پاسخگو نبود.

کشف ماجرا

هنوز ساعتی از این ماجرای تکان دهنده نگذشته بود که دو تن از همسایگان با درخواست مادر «ر» به منزل او رفتند. و با صحنه دلخراش قتل دو فرزند وی روبه رو شدند.

هنوز همه اهالی و همسایگان در شوک فرو رفته بودند که خودروهای امدادی و پلیس به محل وقوع جنایت رسیدند. و در حالی که مادر «ر» و «آ» اشک‌ریزان به صحنه جنایت رسیده بود، پیکر خون‌آلود دو فرزند وی به مرکز درمانی انتقال یافت.

اما معاینات مقدماتی از مرگ «ر» حکایت می‌کرد که هیچ گونه علایم حیاتی نداشت. اما هنوز نبض ضربان اندک قلب «آ» امیدی هرچند ناچیز را برای کادر درمانی به وجود آورد.

اخبارحوادث
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید