ماجرای عجیب تجاوز ۴ پسر به یک دختر ۱۳ ساله

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ ماجرای عجیب تجاوز ۴ پسر به یک دختر ۱۳ ساله

سرنوشت مبهم دختر ۱۳ ساله‌ای که از سوی ۴ پسر مورد تعرض قرار گرفته بود، دادگاه را بر آن داشت تا دستور ویژه‌ای برای پیگیری پرونده صادر کند

دختر۱۳ساله که مدعی بود از سوی ۴ پسر ربوده و تحت آزار و شکنجه قرار گرفته است به طرز مرموزی ناپدید شد و پدرش در جلسه دادگاه مدعی شد از سرنوشت وی هیچ اطلاعی ندارد.

رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۱۳ ساله‌ای به نام آوا آغاز شد. وی که همراه پدرش به پلیس آگاهی رفته بود گفت: از سوی ۴ پسر در یک پارک ربوده شده و در خانه ای متروک تحت آزار و شکنجه قرار گرفته است.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من در پارک بودم که ۴ پسر جوان سراغم آمدند و مرا ربودند. آنها مرا ۴ روز در خانه‌شان نگه داشتند و آزارم دادند تا اینکه یک روز از پنجره طبقه دوم به پایین پریدم و فرار کردم.

با شکایت دختر نوجوان ماموران به ردیابی ۴ پسر شیطان صفت پرداختند و آنها را در پارکی در جنوب تهران ردیابی و بازداشت کردند اما آنها منکر آزار و اذیت دختر نوجوان شدند.

ملیکا گفت: من بعد از حدود یک هفته موفق شدم از پنجره اتاقی که در آن زندانی بودم خودم را با پایین پرت و فرار کنم.

این دختر که همراه پدرش برای شکایت مراجعه کرده بود خواستار رسیدگی به پرونده شد و بلافاصله پرونده به شعبه ۷ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

با دستور قضات دختر ۱۳ ساله به پزشکی قانونی معرفی و ۴ پسر جوان بازداشت شدند. متهمان در بازجویی اولیه مدعی شدند ملیکا اعتیاد دارد و خودش با آنها همراه شده است و درباره تعرض دروغ می‌گوید؛ اما ملیکا این ادعا را رد کرد.

یک ماه از ماجرا گذشته بود که ملیکا و پدرش برای ادامه رسیدگی به پرونده دوباره احضار شدند. این بار پدر ملکیا تنها به دادگاه رفت و گفت دخترش یک ماه است گم شده و او از سرنوشت فرزندش خبر ندارد.

این مرد گفت: ملیکا اعتیاد به شیشه دارد و چند سالی است که مواد می‌کشد. مدتی در خانه نبود وقتی آمد گفت که به او تجاوز شده و با هم شکایت کردیم. حالا دوباره نیست و من نمی‌دانم دخترم کجاست

سپس متهمان در جایگاه قرار گرفتند. آنها گفتند به ملیکا تجاوز نکردند اما قبول دارند با او رابطه داشتند. یکی از پسران درباره نحوه آشنایی‌اش با ملیکا توضیحاتی داد که به شدت دادگاه را متاثر کرد. او گفت: ما با ملیکا در پارک آشنا شدیم. او وضعیت خیلی بدی داشت. لباس‌های پاره و بسیار کثیفی داشت و بو می‌داد. از ما خواست برایش غذا بخریم. از او خواستیم همراه ما بیاید. ملیکا بدون مقاومت با ما آمد. به گفته خودش یک ماه بود که از خانه فرار کرده و حتی حمام نکرده بود. وقتی وارد خانه شدیم، با این دختر رابطه برقرار کردیم. اصرار داشت به حمام برود که ما گفتیم اول باید با ما رابطه داشته باشی. بعد به حمام رفت. برایش تخم مرغ درست کردیم و همگی غذا خوردیم. معلوم بود مدتهاست چیزی نخورده است.

متهم ادامه داد: ملیکا ۴ روز در آن خانه با ما زندگی کرد. تا اینکه تلفن یکی از بچه‌ها به نام سیاوش زنگ زد. پشت خط فردی معروف به مملی بود. وقتی ملیکا فهمید مملی پشت خط است خیلی ترسید. به اتاق رفت و بیرون نیامد. دیگر حتی غذا هم نخورد. چند روزی در را بسته و در اتاق بود. بعد متوجه شدیم از پنجره فرار کرده است. ما فکر می‌کردیم توهم زده و شیشه کشیده برای همین از اتاق بیرون نمی‌آید. بعد فهمیدیم از ترس مملی بیرون نمی‌آید. ملیکا خودش به ما گفت که یک هفته قبل از اینکه به خانه ما بیاید مورد هجوم چند جوان قرار گرفته و آنها به صورت گروهی به او تعرض کردند. ملیکا به شدت وحشت زده بود و حالت طبیعی نداشت.

اخبارجامعه
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید