پشت‌پرده منتفی شدن انتقال ستاره ایرانی به میلان/ از خواسته‌های عجیب یک زن ایرانی تا مخالفت طارمی!

مهدی طارمی
بدون دیدگاه
 

طبق ادعای خبرنگاران و رسانه‌های معتبر اروپایی پیوستن طارمی به میلان منتفی شد.

درحالی که همه اهالی فوتبال ایران منتظر انفجار بمب نقل و انتقالات و رفتن مهدی طارمی به میلان بودند، اکثر رسانه‌ها و خبرنگاران معتبر اروپایی این انتقال را منتفی دانستند و مدعی شدند ستاره ایرانی پورتو در این تیم خواهد ماند.

میلان مشتری جدی طارمی بود و روسونری قصد داشت ستاره ایرانی را در همین پنجره نقل و انتقالاتی جذب کند. در ابتدا درخواست بالای پورتو برای فروش ستاره ایرانی‌اش باعث شد تا این انتقال متوقف شود. با این حال ادامه مذاکرات و بسته پیشنهادی جدید میلان برای جذب طارمی سبب شد تا مذاکرات از سر گرفته شود. بعد از چند روز مذاکرات فشرده بین میلان و پورتو، این دو باشگاه برای انتقال مهدی به توافق رسیدند و باشگاه پرتغالی بسته پیشنهادی میلان را پذیرفت. با این حال خبرهای رسیده حاکی از آن است که این انتقال به سرانجام نخواهد رسید و فوق ستاره فوتبال ایران کارش را در پورتو ادامه خواهد داد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که خود طارمی خواهان دستمزد بالاتری برای پیوستن به میلان بود. همچنین طبق گزارش‌های رسیده اطرافیان مهدی و واسطه‌های این انتقال بزرگ برای فوتبال ایران، درخواست‌هایی داشتند که مورد موافقت باشگاه میلان قرار نگرفت و همین موضوع دلیل اصلی منتفی شدن حضور طارمی در میلان بود. ماجرا وقتی جالب می‌شود که بدانید در این بین پای یک زن ایرانی هم در میان بود.

داریا بهرامی ایجنت ایرانی ساکن اسپانیا که در نقل و انتقالات فوتبال فعالیت می‌کند، یکی از واسطه‌های حضور طارمی در میلان بود. او به عنوان ایجنت طرف باشگاه میلان و یک ایجنت معروف پرتغالی، به عنوان نماینده طارمی در مذاکرات حضور داشتند. شنیده‌ها حاکی از آن است که این ایجنت زن ایرانی برخلاف قول و قرارهایی که با طارمی و وکیلش در ابتدای مذاکرات داشت، درخواستش را دو برابر کرد ولی طارمی و مندس با این درخواست مخالفت کردند.

همچنین طارمی از باشگاه میلان خواسته بود که کمیسیون این انتقال از طرف خود باشگاه پرداخت شود ولی باشگاه میلان با این خواسته مخالفت کرد. در واقع درخواست حقوق بیشتر از طرف طارمی، مخالفت ایجنت او و خود مهدی برای پرداخت کمیسون خانم بهرامی و همچنین مخالفت باشگاه میلان با پرداخت حق ایجنتی باعث شد تا این انتقال بزرگ صورت نگیرد و مهدی در پورتو ماندنی شود.

منبع : خبر ورزشی

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید