رکورد جالبی که هواپیمایی آتا در انتقال زائران اربعین ثبت کرد!

بدون دیدگاه
 
به گزارش خبرجو24؛ رکورد جالبی که هواپیمایی آتا در انتقال زائران اربعین ثبت کرد!
مدیرعامل هواپیمایی آتا با بیان”تا امشب حدود ۲۶ هزار زائر اربعین به نجف منتقل می‌شوند”گفت: از ۹ شهر ایران به نجف پرواز برنامه‌ای و فوق‌العاده اربعین داریم.

سهیل قیاسی اظهار کرد:‌ تا آخر امشب در مجموع ۲۵ هزار و ۶۰۵ زائر اربعین حسینی توسط هواپیمایی آتا به نجف اشرف منتقل می‌شوند.

وی افزود: با احتساب پروازهای برنامه‌ای و فوق‌العاده تا ۲۰ شهریور ۵۵ هزار و ۸۱۴ زائر به نجف منتقل خواهند شد. البته احتمال برقراری پروازهای فوق‌العاده بیشتر وجود دارد که در این صورت تعداد جابجایی زائران افزایش می‌یابد.

وی با اعلام این‌که بیشترین جابجایی زائران اربعین مربوط به هواپیمایی آتاست، تصریح کرد: سال گذشته هواپیمای آتا با ۳۲۱۸۰ نفر رتبه اول جابجایی پروازهای اربعین را به دست آورد. پس از ما هواپیمایی معراج و در رده سوم نیز ایران‌ایر قرار گرفت.

مدیرعامل هواپیمایی آتا با اشاره به این‌که امسال نیز پس از آتا، هما در رده دوم بیشترین سهم از جابجایی زائران اربعین حسینی قرار دارد، یادآور شد: علاوه بر تهران از ۸ شهر دیگر از جمله اراک، شیراز، اصفهان، اردبیل،‌ارومیه، رشت و تبریز به نجف پرواز داریم.

قیاسی با اشاره به برنامه‌ریزی هواپیمایی آتا برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین، گفت:‌ مالک هواپیمایی آتا در بحث پروازهای اربعین می‌گوید به صرفه اقتصادی آن نگاه نمی کنم؛ یکسال برای خودم کار کرده‌ا‌م، این یک ماه را برای امام حسین (ع) کار می‌کنم.

منبع: تسنیم
اخبارجامعه
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید