ده روش طبیعی برای تقویت قوای جنسی!

تقویت قوای جنسی
بدون دیدگاه
 

بالا بردن کیفیت رابطه جنسی سبب می شود بسیاری از مسائل عاطفی میان زوجین برطرف شود. مطالعات اخیر نشان می دهند که رابطه جنسی سبب کاهش استرس و اضطراب، افزایش حس شادی، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش روان رنجوری و تسکین درد می شود.

به همین دلیل تقویت قوای جنسی و اهمیت به این رابطه مسئله بسیار مهمی است. روش های زیادی وجود دارند که به فرد کمک می کنند تا به تقویت قوای جنسی بپردازد و کیفیت این رابطه را افزایش دهد. در این مقاله قصد داریم به ده روش طبیعی برای تقویت قوای جنسی مردان و زنان بپردازیم و راه های تقویت قوای جنسی را معرفی کنیم.

میوه های خاصی را بخورید

شواهد و مدارکی وجود دارند که نشان می دهند مصرف برخی میوه ها سبب تقویت قوای جنسی می شوند، اما تحقیقات عمیق و پیوسته ای در مورد آنها صورت نپذیرفته است.

میوه های گرم از جمله موز و آووکادو به تقویت قوای جسمی و حتی تقویت قوای جنسی مردان کمک می کنند. همچنین این میوه ها ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تامین می کنند که سبب می شوند جریان خود در اطراف اندام تناسلی افزایش پیدا کند و سلامت زندگی جنسی ارتقا یابد

برای تقویت قوای جنسی، شکلات بخورید

در طول تاریخ، شکلات نمادی از شهوت بوده است. این امر تنها به دلیل طعم دلپذیر شکلات نبوده است، بلکه دلیل دیگر آن این است که شکلات می تواند لذت جنسی را افزایش دهد و باعث تقویت جنسی نیز شود.

بر طبق مطالعات صورت گرفته در این زمینه، شکلات هورمون های فنیل اتیل آمین و سروتونین را در بدن آزاد می کند. همین امر به تقویت قوای جنسی کمک می کند. مطالعه دیگری نشان می دهد تاثیرات شکلات بر رابطه جنسی بیشتر فیزیولوژیک است تا بیولوژیک!

از داروهای گیاهی خاص استفاده کنید

دفعه دیگری که تصمیم گرفتید یک شام عاشقانه داشته باشید، مقداری ریحان و یا سیر به غذا اضافه کنید. بوی ریحان بسیار تحریک کننده است. سیر حاوی مقادیر زیادی آلیسین است که سبب می شود جریان خون افزایش یابد.

تمامی این موارد به تقویت قوای جنسی مردان در مردانی که از اختلال نعوظ رنج می برند کمک می کند تا سکس قوی داشته باشند و تقویت قوای نعوظ آنها را بهبود می بخشد. جینکوبیلوبا ( نوعی گیاه که در چین رویش می یابد ) منبع مناسب دیگری است که حاوی مواد ضد افسردگی است و اختلال نعوظ را در مردان درمان می کند.

یوهیمبین ( نوعی گیاه که در غرب افریقا رشد می کند) که به عنوان داروی گیاهی تقویت قوای جسمی مردان شناخته شده، گیاهی مفید برای تقویت جنسی و درمان اختلال نعوظ در آقایان است. برخی مطالعات نشان می دهند که یوهیمبین یا داروی گیاهی افزایش میل مردان، می تواند اختلال نعوظ را از بین برده و باعث افزایش قوای جنسی می شود. همین امر بر کیفیت رابطه جنسی اثر می گذارد. اما به مطالعات بیشتری در این زمینه نیاز است.

برای تقویت قوای جنسی اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

احساسی که به خود دارید بر نوع رابطه جنسی شما اثر می گذارد. رژیم غذایی ناسالم و عدم ورزش کافی سبب می شود تصویر بدی از خود داشته باشید. ثابت شده است که ورزش میل جنسی را افزایش می دهد.

همین امر بر کیفیت رابطه جنسی شما اثر می گذارد. برای تقویت قوای جنسی باید تمرکز خود را از روی نقاط ضعف تان بردارید و بر اعتماد به نفس خود تمرکز داشته باشید. همین امر سبب می شود رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنید.

ریلکس کنید و استرس را از خود دور کنید

مهم نیست بدن شما چقدر سالم است. استرس بر روی کیفیت رابطه جنسی اثر می گذارد و آن را خراب می کند. این امر به طور ویژه در مورد زنان صدق می کند. زنانی که در طول رابطه جنسی استرس دارند، نمی توانند رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنند.

انواع مختلفی از اختلالات اضطرابی وجود دارد و بر افرادی که با آنها برخورد می کنند به طرق مختلف تأثیر می گذارد. راه‌های مدیریت اضطراب شامل اشکال مختلف درمان، مصرف داروهای ضد اضطراب یا روش‌های طبیعی مانند مدیتیشن است. اگر با اضطراب سر و کار دارید و همچنین در مورد تمایلات جنسی مضطرب هستید، این موضوع می تواند مانند یک شمشیر دولبه باشد که بر میل جنسی شما تأثیر بیشتری می گذارد.

از طرفی دیگر، مردان برای رهایی از استرس به برقراری رابطه جنسی روی می آورند. گاهی اوقات همین تناقض میان مردان و زنان سبب می شود رابطه جنسی میان آنها به چالش کشیده شود.درمانگران جنسی پیشنهاد می دهند برای تقویت قوای جنسی، مردان و زنان باید استرس را قبل از برقراری رابطه از خود دور کنند. برای این کار انجام یوگا و یا حرکات آرامشی کمک زیادی به زوجین می کند.

برای تقویت قوای جنسی به اندازه کافی بخوابید

افرادی که از سبک زندگی سالم پیروی می کنند همیشه به اندازه کافی استراحت می کنند زیرا می دانند خواب کافی نقش بسیار مهمی در سلامتی آنها دارد. مشغله زیاد سبب می شود زمان زیادی برای برقراری رابطه جنسی در نظر گرفته نشود.

افرادی که سر کار می روند و از پدر و مادر یا فرزندان خود مراقبت می کنند اغلب خستگی زیادی را تجربه می کنند و همین امر سبب می شود میل جنسی آنها کاهش پیدا کند. خواب خوب شبانه کلید یک روز خوب است. اختلالات خواب با بسیاری از مشکلات سلامتی از جمله کاهش میل جنسی و اختلال عملکرد جنسی مرتبط است.

برای تقویت قوای جنسی آقایان و بانوان، خواب ظهر حتی به مدت 15 دقیقه معجزه می کند. پیروی از رژیم غذایی سالم سرشار از پروتئین بالا و کربوهیدرات پایین نیز روش بسیار مناسب دیگری برای تقویت قوای جنسی و بالا بردن کیفیت این رابطه است.

قبل از برقراری رابطه جنسی بحث و جدل نکنید

بحث و جدل با پارتنر جنسی سبب می شود تمایل به برقراری رابطه جنسی کاهش پیدا کند. این امر برای زنان از اهمیت بیشتری برخوردار است. تحریک احساسات نقش بسیار مهمی را در تقویت قوای جنسی و برقراری رابطه با کیفیت بازی می کند.

به همین دلیل درمان گران جنسی توصیه می کنند از هرگونه بحث و جدلی قبل از برقراری رابطه جنسی به شدت بپرهیزید. برقراری ارتباط درست روش مناسبی برای کاهش درگیری هاست. اگر بحث و جدل میان شما و پارتنر جنسی تان زیاد است بهتر است از یک مشاوره کمک بگیرید.

برای تقویت قوای جنسی، با مشاور مشورت کنید

اگر روشهایی که تا به حال به آنها اشاره شد برای شما سودمند نبودند و هنوز به دنبال روشی برای افزایش کیفیت رابطه جنسی هستید، بهتر است با یک مشاور مشورت کنید. مشورت با یک فرد متخصص به شما کمک می کند تا ریشه مشکلات خود را بیابید و سپس وارد عمل شوید. مشاوران روشها و استراتژی های زیادی را برای افزایش و بهبود کیفیت رابطه جنسی پیشنهاد می دهند. برخی از این روشها بدین شرحند:

  • صحبت با شریک جنسی
  • ارایه روشهای مناسب برای پیروی از سبک زندگی سالم
  • یافتن علایم جسمانی و ارایه روشهای مناسب برای تقویت قوای جنسی

شناخت ریشه مشکلات می تواند یافتن راه حل را ساده تر کند. اگر رابطه جنسی بی کیفیتی دارید و به دنبال حل این مشکل هستید بهتر است ابتدا ریشه مشکلات را بشناسید.

مثلا افسردگی می تواند مانند اضطراب تأثیر منفی بر میل جنسی داشته باشد. هنگامی که افراد افسرده هستند، اختلال عملکرد جنسی در آنها بیشتر شایع است. به همین ترتیب، هنگامی که افسردگی درمان می شود، عملکرد جنسی و میل بهبود می یابد. مانند مساله اضطراب، می‌توانید افسردگی را با درمان، داروها یا روش‌های درمانی طبیعی درمان کنید.
روشهای زیادی وجود دارند که به طور طبیعی به تقویت قوای جنسی کمک می کنند. اما بهتر است بدانید این روشها اثرات یکسانی بر روی تمامی افراد ندارند. بهتر است آزمون و خطا کنید تا روش منحصر به فرد و مناسب خود ر بیابید. به این نکته توجه داشته باشید که برای برقراری رابطه جنسی با کیفیت باید از لحاظ روانی و جسمانی قوی باشید.

نوشیدنی های مناسب برای تقویت نعوظ

  • آب آلوئه ورا
  • آب انار
  • شیر داغ
  • شیر موز
  • آب هندوانه

نکته بسیار مهم: این نوشیدنی های در بلندمدت به تقویت نعوظ کمک می کنند. بنابراین، اگر میخواهید برای بهبود نعوظ خود اقدام کنید بهتر است استفاده از این نوشیدنی‌ها را به رژیم غذایی

چگونه میل جنسیمان را تقویت کنیم؟
میل جنسی شما معمولاً در طول زمان در نوسان است. همه چیز از استرس روزانه گرفته تا نوسانات هورمونی می تواند بر آن تاثیر بگذارد. سن نیز می تواند یک عامل باشد، اما افراد می توانند میل جنسی سالم را تا سال های پیری خود حفظ کنند. اگر می خواهید میل جنسی خود را افزایش دهید از مکمل های تقویت جنسی موثر استفاده کنید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خودتان رو کاهش بدید، دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

اخبارسلامت
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید