نامه شکایت پرسپولیس از سپاهان

پرسپولیس
بدون دیدگاه
 

باشگاه پرپسولیس با ارسال نامه رسمی به سازمان لیگ و کمیته انضباطی از باشگاه سپاهان شکایت کرد.

به گزارش خبرجو ۲۴ به نقل از  “ورزش سه”، چند ساعت بعد از مصاحبه ایستاده رضا درویش با خبرنگاران و اتهام به سپاهان بابت آنچه مدیرعامل پرسپولیس تخلفات این باشگاه می‌خواند، پرسپولیس با ارسال نامه رسمی به محمدرضا کشوری‌فرد، موارد اتهامی خود را توضیح داد.

در این نامه که به مهدی تاج، منصور قنبرزاده و رئیس کمیته انضباطی نیز ارسال شده، باشگاه پرسپولیس توضیح می‌دهد: «باشگاه سپاهان مغایر با دستوزالعمل ناظر بر قرارداد و سقف بودجه باشگاه‌ها مصوبه هیئت رئیسه بنابر شواهد معتبر تخطی کرده است.»

  •  پرسپولیس شواهد خود را به این شکل توضیح می‌دهد که در یک مورد به زعم این باشگاه، سپاهان قراردادی را با یکی از بازیکنان خود به امضا رسانده که «در ظاهر ریالی است ولی در قرارداد بندی آورده که با نوسانات دلاری، پرداخت ریالی بر اساس دلار روز در موعد و زمان پرداخت، انجام» خواهد شد.
  • باشگاه پرسپولیس معتقد است این بند قرارداد بازیکنی که دو ساله به سپاهان پیوسته، تخلف آشکار در موضوع آیین نامه و قوانین جدید است که هرگونه قرارداد ارزی با بازیکنان داخلی را ممنوع کرده است.
  • در موردی دیگر، باشگاه پرسپولیس به افزایش قرارداد برای فصول آینده اشاره کرده که بر اساس قوانین حداکثر باید 25 درصد باشد «ولی باشگاه سپاهان با دور زدن قانون، قرارداد تعدادی از بازیکنان جدید را به نحوی منعقد کرده که مبلغ قرارداد آنها در فصل آینده تا 100 درصد افزایش» خواهد داشت.
  • باشگاه پرسپولیس اگرچه در این نامه درخواست تغییر نتایج سپاهان را نداشته اما به گفته اعلام رضا درویش، در صورتی که اتهامات احراز شوند، بر اساس اعلام مسئولان فدراسیون باید تغییر نتیجه در دستور کار قرار بگیرد.
  •  جالب اینکه باشگاه سپاهان امروز از رضا درویش به دلیل مصاحبه او شکایت کرد اما مدیرعامل پرسپولیس امضای خود را پای نامه‌ای قرار داده که با اتهامات تند و مهم علیه رقیب سرخپوشان و صدرنشین کنونی لیگ برتر همراه است و احتمالا شروع یک جنجال جدید در فوتبال ایران خواهد بود.

پرسپولیس

 

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید