به گزارش خبرجو24؛ عکس دختر جذاب نامزد پنهانی احسان علیخانی ! / عروس زیبا کیست ؟!

با انتشار عکس جدیدی از آقای مجری مخاطبان بر این باورند این زن جذاب نامزد موقت و پنهانی احسان علیخانی است. این خبر تایید نشده است و برخی از نزدیکان آقای مجری عنوان داشته اند احسان ازدواجی نکرده است و این دختر طرفدارش است

احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱) در تهران، کارگردان، تهیه‌کننده و مجری تلویزیون اهل ایران است. او دانشجوی دکتری جامع شناسی در دانشگاه تهران میباشد.

علیخانی نخستین بار در برنامه تلویزیونی پسرهای ایرونی به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و پس از اجرای برنامه جزر و مد را بر عهده گرفت و با برنامهٔ پرمخاطب ماه عسل به شهرت رسید. و پس از این برنامه به عنوان کارگردان، تهیه‌کننده و مجری برنامهٔ استعدادیابی به نام عصر جدید را در سه فصل روی آنتن برد، علیخانی تجربه سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگی در فیلم‌های بدون تاریخ، بدون امضاء (۱۳۹۵) و برف آخر (۱۴۰۰) را در کارنامه دارد. علیخانی چندین بار در نظرسنجی‌های مردمی و مراسمات مختلف به عنوان بهترین مجری تلویزیون انتخاب شده است.

اخیرا شایعاتی در خصوص ازدواج احسان علیخانی در فضای مجازی منتشر شد که بسیاری از مردم را شوکه کرد اما در پشت پرده این حاشیه گفته می شود این زن ، یکی از طرفداران احسان علیخانی است و عکسی را که در کنار او منتشر کرده است حاکی از ازدواج و نامزدی آقای مجری نیست!

احسان علیخانی