مهاجم جدید پرسپولیس: برزیلی صادره از چین!

یحیی گل محمدی
بدون دیدگاه
 

یحیی گل محمدی از میان صف طویل گزینه‌های معرفی شده برای خط حمله پرسپولیس، اکنون به دو نام رسیده و قرار است باشگاه مذاکره با آنها را دنبال کند.

به گزارش خبرجو ۲۴ به نقل از  “ورزش سه”، پرسپولیس در پنجره تابستانی با 4 مهاجم خود قطع همکاری کرده و این در حالیست که طی چهار هفته از فصل جدید، هنوز مهاجم این تیم موفق به ثبت گل نشده تا نگرانی بزرگی را در خط حمله سرخ‌ها در آستانه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شکل دهد.

عیسی آل کثیر، شیخ دیاباته، لئاندرو پریرا و در نهایت مهدی عبدی چهار بازیکنی بودند که طی روزهای اخیر از این تیم جدا شدند تا خط حمله این تیم خالی‌تر از همیشه شود و شهاب زاهدی نیز به عنوان تک مهاجم تخصصی سرخ‌ها تا اینجای فصل در ثبت اولین گل خود ناکام باشد و نگرانی بزرگی را برای لیگ قهرمانان در اردوگاه این تیم از این حیث شکل دهد.

یحیی گل محمدی که از ابتدای پنجره تابستانی تلاش خود را برای یافتن مهاجمی در قواره این تیم دنبال کرده و به گواه و ادعای خودش و همچنین مدیریت باشگاه، گزینه‌های بررسی شده به بیش از50 مهاجم رسیده، هنوز به نتیجه نهایی در این خصوص دست نیافته بود. اما اکنون بار دیگر امیدواری جدیدی برای هواداران این تیم شکل گرفته است؛ گفته می‌شود یحیی گل محمدی شب گذشته نام دو مهاجم جدید را به باشگاه معرفی کرده تا مذاکره برای بررسی شرایط و حضور یکی از آنها شکل گیرد.

یحیی با سلیقه برزیلی در آسیا

سرمربی پرسپولیس که کادر پرتعداد برزیلی در اختیار دارد، به نظر میرسد این موضوع تاثیر زیادی در شرایط خط هجومی این تیم نیز داشته باشد. هر دو مهاجم گزینه شده پرسپولیس در حال حاضر از کشور برزیل هستند و به صورت بازیکن آزاد قرار است مذاکره برای بررسی وضعیت آنها از سوی باشگاه دنبال شود.

سرمربی سرخ‌ها که طی مدت طولانی حضورش در این تیم بازیکنان خارجی زیادی در اختیار داشته، اینبار مدعی شده بود که قصد دارد بازیکنی را به پرسپولیس بیاورد که کمترین چالش را از نظر کیفی و انتقادات احتمالی متوجه خود ببینید و تمامی جوانب این انتقال را مورد بررسی قرار دهد. یحیی که گزینه قبلی او به واسطه عدم رضایت باشگاه بوردو برای انتقال قرضی و درخواست چهار میلیون دلاری برای انتقال قطعی بی نتیجه مانده، اینبار به سراغ بازیکنان آزاد رفته و باید دید شرایط برای مذاکره به چه شکل دنبال خواهد شد.

برزیلی شاغل در چین

سرمربی و البته باشگاه قصد ندارند تا پیش از نهایی شدن روند مذاکرات، نام مهاجمان مدنظرشان رسانه‌ای شود تا ورود دلالان روند مذاکره را با اخلال مواجه نکند. با این حال طبق پیگیری های صورت گرفته یکی از مهاجمان مدنظر این باشگاه سابقه بازی در فصل گذشته در لیگ چین را در کارنامه دارد و از نظر آمار گلزنی نیز شرایط خوبی را به واسطه تیمی که در آن حضور داشته، پشت سر گذاشته و مشخص است که از قدرت تمام کنندگی و گلزنی مناسبی برخوردار است. دیگر مهاجم مدنظر تیم نیز در لیگ برزیل شاغل است و اکنون به عنوان بازیکن آزاد به دنبال گزینه مطلوب برای انتقال بعدی‌اش قرار دارد.

تجربه تلخ پریرا تکرار نمی شود

لئاندرو پریرا آخرین مهاجم برزیلی شاغل در پرسپولیس بود که با تنها یک گل زده کارش را در این تیم و طی نیم فصل به پایان رسانده و اکنون در انتظار دریافت باقی مطالباتش از این باشگاه است. سرخ‌ها که در نیم فصل یورگن لوکادیای گلزن را در اختیار داشتند، با جدایی این مهاجم هلندی در بین گزینه های خود به سراغ پریرا رفتند که این بازیکن نتوانست گره‌ای از خط حمله این تیم باز کند.

مذاکرات تا ابتدای هفته به پایان می رسد

با توجه به فرصت اندک باقیمانده تا فصل جدید لیگ قهرمانان، مدیریت باشگاه و همچنین یحیی گل محمدی با همراهی مسئول حقوقی و روابط بین الملل باشگاه در تلاش هستند تا روند مذاکرات را هر چه سریعتر به نتیجه رسانده تا مراحل توافق و انتقال یکی از این دو مهاجم برزیلی به تهران فراهم شود. گفته می شود مذاکرات فشرده ای از ساعات ابتدایی امروز استارت خورده تا این موضوع تا اول هفته آتی به نتیجه رسیده و از مهاجم برزیلی جدید سرخ‌ها رونمایی شود.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید