پست خداداد در تیم ملی رسماً مشخص شد/ واکنش عزیزی به انتقاد از پوشیدن تی‌شرت و شورت ورزشی

خداداد عزیزی
بدون دیدگاه
 

خداداد عزیزی نسبت به انتقادهای مطرح شده از خودش در روزهای حضور کنار ملی پوشان فوتبال واکنش نشان داد.

یکی از موضوعاتی که باعث شده در روزهای گذشته انتقادهای متعددی نسبت به خداداد عزیزی مطرح شود، حضور او با لباس مربیان در تمرینات تیم ملی است. خداداد که به عنوان مشاور فنی امیر قلعه نویی کارش را شروع کرده، با این انتقاد مواجه شده که به عنوان مشاور نباید وسط زمین چمن حضور داشته باشد و گسترده شدن این مسائل با واکنش عزیزی مواجه شده است.

خداداد در گفت و گویی که امروز با برنامه شب‌های فوتبالی داشت، در این خصوص توضیح داد. او در بخشی از صحبت‌هایش گفت: «من رابطه بسیار خوبی با آقای قلعه نویی دارم. ایشان محبت داشتند و تماس گرفتند و خواستند که جلسه‌ای بگذاریم. بحث آقای قلعه نویی این بود که به عنوان مشاور کنار ایشان باشم و در جریان بازی‌ها و تمرینات مسائلی که به ذهنم می‌رسد را بیان کنم».

او ادامه داد: «بعضی‌ها می‌شنوم که می‌گویند چرا خداداد لباس تمرین پوشیده و چرا به عنوان مشاور بالا ننشسته؟! اگر نیت خدمت کردن باشد، اینکه من لباس تعویض کنم یا بالا بنشینم یا پایین، اینکه تی شرت و شورت ورزشی بپوشم یا نه، اهمیتی ندارد. من نه قراردادی دارم و نه بحث مالی وجود دارد. قلعه نویی زنگ زد و من هیچ از ایشان درباره موضوعات دیگر نپرسیدم.»

پیشکسوت فوتبال ایران همچنین گفت: «می‌گویند شان خداداد عزیزی لباس در آوردن نیست؛ من باید بگویم که در تیم چیزی به نام شان وجود ندارد. مگر شان من را در دوران ملی پوش بودنم رعایت کردند؟ مگر برای من بازی خداحافظی گذاشتند؟ آن همه اتفاقات عجیب برای من در دوران بازی رقم خورد. مهم این است وقتی شما می‌خواهید کنار تیم ملی باشید، باید با همه وجود انگیزه بدهید. من ابایی از چیزی ندارم. هرچیزی به ذهنم می‌رسد، برای کمک به تیم انجام می‌دهم.»

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید