عروس خانم یک سال بعد فهمید داماد دختر است / ماجرا چیست؟ + عکس نامزدی

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ عروس خانم یک سال بعد فهمید داماد دختر است / ماجرا چیست؟ + عکس نامزدی

دختر جوان چینی پس از یک سال رابطه با فردی که خیال می‌کرد پسر است در واقع فهمید که در طی این مدت با یک دختر دوست بوده است.

«وانگ ژی» 41 ساله مادر یک فرزند اهل ژیجانگ چین یک سال بعد از آنکه با مردی جوان تر از خود آشنا شده بود متوجه شد که فریب خورده و فردی که نیت داشت در آینده نزدیک با او ازدواج کند دخترجوانی بود با ظاهر و لباس تبدیل که مدتها وی را فریب داده بود.

«وانگ» سال گذشته از همسر سابقش جدا شد.

او با تنها فرزندش زندگی می‌کرد تا این که مدتی بعد با پسر جوانی آشنا شد و آشنایی انها به دوستی ادامه پیدا کرد.در انتها آن ها تصمیم گرفتند تا باهم برای آینده تصمیم بگیرند و حتی در مورد ازدواج برنامه ریزی کنند.اما این برنامه ریزی ها فریب بودو دختر جوان با تغییر چهره خودرا شبیه پسر کرده و این رابطه را ادامه می داد.

“وانگ” میگوید در مدت این یک سال موردی پیش نیامد که من به پسر نبودن او مشکوک شوم.چرا که دیدار ما زیاد نبود و بیشتر از طرق چت و تلفنی باهم تماس داشتیم تا این که برای صحبت با والدینش به محل زندگی او رفتم و آنجا متوجه شدم که فریب خورده ام.پدر و مادرش به من گفتند که او دختری دروغگوست و با این روش زنان و دختران دیگر را فریب می‌دهد.

اخبارجامعه
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید