تهدید اسرائیل برای حمله نظامی به ایران / جزئیات بیشتر

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ تهدید اسرائیل برای حمله نظامی به ایران

برترین‌ها: خبرگزاری مهر گفتگویی درباره توان پهپادی و پدافندی ارتش با امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش کرده است.

بخشی از متن این گفت‌وگو به شرح زیر است:

در روزهای اخیر و رویاروی حماس با رژیم صهیونیستی شاهد این هستیم که مقامات این رژیم ایران را تهدید به حمله نظامی می‌کنند که شاید در برخی از مردم نگرانی ایجاد کرده باشد و این سوال را ایجاد کرده که آمادگی نیروی پدافند هوایی برای دفاع از کشور چگونه است؟

با افتخار خطاب به مردم شریف، بزرگ و ماندگار ایران اسلامی عرض می‌کنم که جانمان را در طبق اخلاص برای امنیت کشور فدا می‌کنیم. ما وامدار خون شهدا هستیم ما نمی‌توانیم غیرت، همت و از خودگذشتگی کسانی را که برای امنیت، بقا و ارتقای کشور جانشان را دادند فراموش کنیم.

در دفاع مقدس و در جزیره خارک خدمه توپ غیرتمند ما حتی برای یک لحظه توپ خود را ترک نکرد. معمولاً دشمن موشک گران قیمت خود را صرف یک توپ زمین به هوا نمی‌کند. این خدمه توپ غیرتمند ما در پدافند هوایی ارتش در جزیره خارک چنان مزاحمتی برای هواپیمای جنگنده دشمن ایجاد کرده بود که او یک موشک بخصوص را برای انهدام این توپ فرستاد. این مرد غیرتمند و ماندگار تا آخرین لحظه توپ خود را ترک نکرد و ما قطعات مبارک و مطهر پیکرش را بعد از حمله و اصابت، از ده‌ها متر آن طرف تر از سنگرش پیدا کردیم.

امروز یادمان آن شهید عزیز همچنان در جزیره خارک ماندگار است. در حماسه عاشورایی سوباشی. امروز هستند شهدایی که برای حفظ امنیت کشور، امنیت مرزها و شهرها، خالصانه و صادقانه خون خود را فدا می‌کنند. ارزنده ترین داشته ما جان ماست که با افتخار تقدیم امنیت کشور می‌کنیم، استفاده از سلاح و تجهیزات به روز جای خود را دارد.

با کمال افتخار عرض می‌کنیم که امروز ما برای تأمین امنیت مرزها و آسمان جمهوری اسلامی ایران نیازمند هیچ کشوری نیستیم و صددرصد نیازمان را با تمرکز بر دانش صددرصد ایرانی فراهم می‌کنیم و با کمال افتخار تقدیم ملت شریف ایران می‌کنیم و آماده پاسخ قاطع، سخت و پشیمان کننده به هر دشمن متجاوزی هستیم.

اخبارسیاسی
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید