تعرض به زن متاهل/ پشت پرده راز مرد هوسران در شیراز لو رفت

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ تعرض به زن متاهل/ پشت پرده راز مرد هوسران در شیراز لو رفت
قربانیان این گروگانگیری پدر و شوهر زن جوان بودند. آنها روز حادثه بخاطر مزاحمت‌هایی که برای زن جوان ایجاد شده بود به دادسرا رفته و قصد شکایت داشتند که مردان مسلح به سوی‌شان تیراندازی کرده و این جنایت را رقم زدند.

تحقیقات پلیس برای دستگیری عاملان گروگان‌گیری خونین شیراز که در جریان آن ۲ نفر به قتل رسیدند جزئیات تازه‌تری از این جنایت را افشا کرد.

این گروگان‌گیری ظهر پنجشنبه مقابل دادسرای ناحیه ۲ شیراز واقع در بلوار شهید چمران شیراز اتفاق افتاد و در جریان آن ۳ مرد مسلح که سوار بر یک پژو ۴۰۵ بودند مقابل دادسرا به طرف ۲ مرد تیراندازی کرده و زنی که همراه آنها بود را ربودند. در این حادثه یکی از مجروحان در محل حادثه و دیگری چند ساعت بعد در بیمارستان جان خود را از دست دادند. همچنین بررسی های پلیس نشان داد که آدم ربایان از شیراز خارج شده و در اطراف شهر زن جوان را نیز رها کرده اند.

حالا با ادامه تحقیقات درباره متهمان تحت تعقیب جزئیات بیشتری از این حادثه برملا شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که قربانیان این حادثه پدر و شوهر زن جوان بودند. آنها روز حادثه بخاطر مزاحمت‌هایی که برای زن جوان ایجاد شده بود به دادسرا رفته و قصد شکایت داشتند که مردان مسلح به سوی شان تیراندازی کرده و این جنایت را رقم زدند.

بر اساس این گزارش، تیم های ویژه ای از پلیس آگاهی در تعقیب عاملان این جنایت هستند و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

اخبارجامعه
پربازدیدتجاوز
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید