اتهام سنگین مدیر استقلال به پرسپولیس

استقلال
بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ اتهام سنگین مدیر استقلال به پرسپولیس
علیرضا خانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: یکی از رقبای ما تا الآن ۵ امتیاز به‌خاطر اشتباهات داوری گرفته است و تعجب می‌کنم چطور به سازمان لیگ و فدراسیون حمله می‌کنند.

دیدار استقلال و آلومینیوم اراک حواشی زیادی داشت که بیشتر معطوف به مسائل داوری بود. باشگاه استقلال بعد از بازی در بیانیه‌ای اعلام کرد از محمدرضا مهدوی داور مسابقه شکایت خواهد کرد، این در حالی است که باشگاه آلومینیوم هم اعتقاد داشت اشتباهات داوری به‌ضررشان بوده است. رسانه رسمی استقلال هم امروز با انتشار ویدئویی اعلام کرد که گل این تیم به حریف درست بوده است و داور مسابقه درباره اعلام ضربه کرنر دچار اشتباه نشده است.

علیرضا خانی عضو هیئت مدیره استقلال هم در واکنش به حواشی داوری این مسابقه گفت: بنده کارشناس داوری نیستم که بخواهم دراین‌باره حرف بزنم ولی از کارشناسان داوری هم توقع دارم منصفانه و با عدالت کامل دراین‌باره صحبت کنند، به‌طور مثال من دیدم بعد از بازی گفته‌اند کرنری که استقلال روی آن به گل رسید اشتباه بوده است، بعد رفته رفته نظرشان عوض شد و امروز دیدم به‌اتفاق نظر گفته‌اند کرنر درست و گل استقلال هم سالم بوده است، یک پنالتی هم روی مهرداد محمدی رخ داد که داور آن را ندید و فکر می‌کنم چهارمین پنالتی فصل ما بود که دیده نشد، نمی‌خواهم جزئی حرف بزنم ولی واقعاً نسبت به این مسئله انتقاد داریم.
وی افزود: شما ببینید اتفاقات داوری چطور برای استقلال رقم می‌خورد و کار ما را برای امتیاز گرفتن سخت می‌کند ولی بعضی تیم‌ها به‌سادگی با اشتباهات داوری امتیاز می‌گیرند. یکی از رقبای ما تا الآن ۵ امتیاز به‌خاطر اشتباهات داوری گرفته است و من تعجب می‌کنم چطور به سازمان لیگ و فدراسیون حمله می‌کنند، بهتر بود حداقل از چیزی طلبکار نباشند و هر وقت خواستند بیانیه علیه فدراسیون و سازمان لیگ بدهند، یاد اشتباهات داوری که به‌سودشان بوده بیفتند، الآن اول لیگ است و آخر فصل مشخص می‌شود این اشتباهات چقدر روی قهرمانی یک تیم اثر می‌گذارد.

عضو هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: جنگ و دعوا نداریم ولی اگر قرار باشد این‌گونه درباره مسائل باشگاه ما دخالت کنند سکوت نمی‌کنیم و پاسخگو خواهیم بود، آنها شروع‌کننده همه دعواها هستند ، حتی وقتی مربی ما لطف می‌کند و رقم قراردادش را به‌خاطر رعایت سقف بودجه کاهش می‌دهد، می‌گویند “مگر می‌شود یک مربی دو بار قراردادش را کاهش دهد؟!”، بله، چرا نشود؟! همان‌طور که می‎شود یک مربی به‌خاطر آپشن قراردادش قهر کند، می‌شود یک مربی هم دو بار قراردادش را کاهش دهد. اولویت جواد نکونام از روز اول پول نبوده است و در این مدت تا آنجا که می‌دانم یک بار هم درباره حق و حقوق خودش حرف نزده و اگر چیزی هم خواسته مربوط به بازیکنان و دستیارانش بوده است.

خانی با انتقاد از وضعیت داوری عنوان کرد: صحبت‌های نکونام را شنیدید. من تا به حال ایشان را با چنین حالتی ندیده بودم و می‌گفت خسته شده است. ما نمی‌خواهیم داوری مثل بعضی تیم‌ها به‌نفع‌مان باشد، فقط خواهشاً به‌ضررمان سوت نزنند، ۴ پنالتی استقلال امسال دیده نشده است. در بازی مس رفسنجان تعجب کردیم چطور نیمه اول بازیکن حریف کارت قرمز مستقیم نگرفت، ما حجب و حیا داریم و چیزی نمی‌گوییم، آن وقت رقبا که باخته‌ و از داوری سود هم برده‌اند، طلبکار هستند، نمونه‌اش باشگاه آلومینیوم اراک؛ اگر پنالتی مهرداد محمدی دقیقه ۷ گرفته می‌شد، نتیجه بازی چه می‌شد؟ نمی‌گوییم داور به‌عمد نگرفته، به‌هرحال صحنه را ندیده است، ولی دوستان حداقل طلبکار نباشند، این وضعیت و ادامه آن برای ما نگران‌کننده است و به‌عنوان یکی از اعضای باشگاه استقلال از آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال که می‌دانم چقدر دلسوز است می‌خواهم به این مسئله ورود کند، چرا مربی ما باید این‌قدر مستأصل باشد؟ چرا نباید از بردهای تیمش لذت ببرد؟!

وی یادآور شد: از مجموعه تیم تشکر می‌کنم، از سرمربی تیم و اعضای کادر فنی و بازیکنان تشکر می‌کنم. در باشگاه هم می‌دانیم چقدر جنگ نابرابری با بعضی باشگاه‌های پرخرج داریم، نمی‌خواهم جزئی وارد این مسئله شوم ولی توصیه می‌کنم دوستان سکوت کنند و طلبکار نباشند، همچنین بدانند اجازه دخالت یا اظهارنظر درباره مسائل باشگاه استقلال را ندارند، اگر این وضعیت ادامه داشته باشند به‌عنوان یک عضو هیئت مدیره حتماً از باشگاه می‌خواهم از این افراد شکایت کند.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید