پرسپولیس رسماً هشدار داد؛ این کار غیرقانونی است!

پرسپولیس
بدون دیدگاه
 

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس درخصوص استفاده از نام و علامت تجاری پرسپولیس برای برای عرضه خدمات تجاری، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و تولید و توزیع پوشاک و لوازم ورزشی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است؛ به اطلاع عموم استفاده کنندگان از نام و علامت تجاری پرسپولیس، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان وسائل و خدمات به ویژه در عرصه پوشاک و لوازم ورزشی در سراسر کشور می‌رساند، نام تجاری و نیز علامت تجاری باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در اداره ثبت شرکت‌ها و اداره علائم تجاری به ثبت رسیده است و نام تجاری و علامت تجاری پرسپولیس جزء دارایی‌ها و اموال این باشگاه محسوب می گردد.

بر این اساس، هرگونه استفاده از نام و علامت تجاری برای عرضه خدمات تجاری، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و تولید و توزیع پوشاک و لوازم ورزشی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی بدون کسب مجوزهای لازم طبق مواد ۳۱ و ۴۰ قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری مصوب ۱۳۸۶ و آئین‌نامه مربوطه جرم تلقی شده و مورد تعقیب قضایی قرار خواهد گرفت.

در همین ارتباط به اطلاع می‌رساند؛ در حال حاضر فقط شرکت تامین کننده البسه باشگاه پرسپولیس (مجید) که دارای قرارداد جاری و معتبر با باشگاه است، امکان فعالیت در این عرصه را دارد. لذا به اطلاع می‌رساند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت خارج از این چارچوب توسط اشخاص حقیقی و حقوقی و استفاده و بهره‌برداری غیر مجاز از نام و علامت تجاری باشگاه پرسپولیس، موضوع در مراجع قضایی و ذیصلاح مورد پیگرد قرار گرفته و حقوق مادی و معنوی باشگاه مطالبه خواهد شد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید