هرکسی به پرسپولیس بی‌احترامی کند جواب سختی می‌گیرد/ خیلی زرنگ هستید بروید مشکلات استقلال را حل کنید

حسین خبیری
بدون دیدگاه
 

عضو هیات مدیره پرسپولیس می‌گوید یحیی گل‌محمدی تحت حمایت این باشگاه است.

حسین خبیری درباره تساوی پرسپولیس برابر ملوان در هفته هشتم لیگ برتر اظهار کرد: پرسپولیس در همه بازی‌ها برای برد بازی می‌کند اما برخی روزها همانطور که آقای گل‌محمدی گفتند بازی گره می‌خورد. پرسپولیس در این بازی برای برد بازی کرد اما شرایط اینطور که می‌خواستیم نشد. در لیگی که ۳۰ هفته است، فراز و نشیب وجود دارد اما مهم این است که یک تیم ثبات خود را حفظ کند. مهم این است که پرسپولیس ثابت فنی خود را حفظ کند.

وی در ادامه درباره دعوت یحیی گل‌محمدی به کمیته اخلاق هم گفت: آقای گل‌محمدی چرا باید به این کمیته دعوت شود؟ او از تیمش دفاع کرده است. این کار زیبنده نیست. برخی مربیان کارهای بدی انجام داده‌اند اما شاید ترسی وجود دارد که این افراد دعوت نمی‌شوند اما تا وقتی کادر پرسپولیس حرفی زده می‌شود سریع دعوت می‌شوند.

او به اظهارات خانی عضو هیات مدیره استقلال درباره یحیی گل‌محمدی اشاره کرد و گفت: او به چه حقی درباره مربی پرسپولیس صحبت می‌کند؟ شما در چه جایگاهی هستید که به مربی یک باشگاه دیگر بی احترامی می‌کنید؟ خیلی زرنگ هستید بروید مشکلات باشگاه خود را حل کنید. او باید حواسش به مسئولیت خود باشد. آقای گل‌محمدی در کمال احترام پاسخ او را داده و گفته که او در حیطه وظایف خود صحبت نکرده است. این رفتارها قشنگ نیست.

خبیری ادامه داد: همه ما در باشگاه خودمان مسئولیتی داریم و هر کسی باید سرش به کار خودش باشد. حق ندارد کسی درباره یک مربی موفق صحبت کند. آقای گل‌محمدی درباره منافع تیمش صحبت کرده و هر حرفی هم بوده درون خانوده پرسپولیس بوده و به خارج از خانواده مربوط نیست. آقای گل‌محمدی به یک مربی با اخلاق و با ادب مشهور است و این حق را دارد که از منافع تیم خود دفاع کند. آقای گل‌محمدی تحت حمایت ماست و از این به بعد هرکسی به اعضای تیم پرسپولیس بی‌احترامی کند قطعا جواب سختی می‌گیرد.

اخبارورزش
استقلالپربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید