بازنشستگان بخوانند/ معوقات ۲ ساله از این روز واریز می شود

22 دیدگاه
 
بازنشستگان بخوانند/ معوقات ۲ ساله از این روز واریز می شود
معاون وزیر آموزش و پرورش درباره زمان پرداخت معوقات رتبه بندی فرهنگیان بازنشسته از سوی صندوق بازنشستگی کشوری اطلاع رسانی کرد.

واریزی ۲ ساله معوقات این دسته از بازنشستگان آغاز شد

واریزی جدید دولت این‌بار قرعه شانس به نام کارکنان دولت رسیده است. واریزی جدید میزان حقوق و پاداش این افراد در سال آینده است. .مبلغ واریزی جدید افزایش ۲۰ درصدی پایه حقوق کارکنان دولت است.هنوز مشخصی نشده است که واریزی جدید چه زمانی به حساب ها واریز می شود .در ادامه به آخرین خبر از واریزی جدید می پردازیم.

آموزش و پرورش بازه زمانی پرداخت معوقات رتبه‌بندی فرهنگیان بازنشسته از سوی صندوق بازنشستگی اطلاع رسانی کرد.معاون وزیر آموزش و پرورش درباره زمان پرداخت معوقات رتبه‌بندی فرهنگیان بازنشسته از سوی صندوق بازنشستگی کشوری اطلاع رسانی کرد.

فرهادی درباره بازنشستگان فرهنگی که مشمول رتبه‌بندی می‌شوند، گفت: آموزش و پرورش تمام تکالیفش برای فوق‌العاده رتبه‌بندی این افراد را انجام داده است و کسورات را به صندوق بازنشستگی واریز کرده است؛ صندوق بازنشستگی هم باید بلافاصله احکام آنها را صادر کرده و معوقات شأن را پرداخت کند که فکر کنم در این یک ماه انجام شود.

با این حساب باید تا پایان آبان بازنشستگان فرهنگی منتظر پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان باشند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش خبر مهمی درباره معوقات رتبه بندی معلمان بازنشسته و شاغل داد.به گزارش نبض بازار،علی فرهادی درباره واریز معوقات رتبه بندی معلمان شاغل و بازنشسته و همچنین حق التدریس اطلاع رسانی کرد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: مرحله اول سرانه مدارس و همچنین مطالبات رتبه‌بندی معلمان شاغل پرداخت شده است.

موضوع پرداخت مطالبات معلمان و مطالبات مربوط به رتبه بندی فرهنگیان از موضوعات مورد توجه معلمان بوده است.

علی فرهادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی از پرداخت حق‌التدریس معوقه معلمان خبر داد.

او با بیان اینکه مرحله اول سرانه مدارس و همچنین مطالبات رتبه‌بندی معلمان شاغل پرداخت شده است، گفت: فوق‌العاده رتبه‌بندی معلمان بازنشسته هم آبان پرداخت خواهد شد.

فرهادی ادامه داد: در رتبه‌بندی تقریباً هر آنچه از معلمان شاغل شرایط داشتند، به آنها رتبه تعلق گرفت و در احکام‌شان هم اعمال کردیم.

در خبری دیگر بازنشستگانِ آموزش و پرورش نیز درباره وضعیت واریز معوقات فرهنگیان و معلمان بازنشسته اطلاع رسانی کردند.

جمعی از بازنشستگانِ آموزش و پرورش می‌گویند: مهرماه تمام شد و وعده‌ زیر محقق نشد. در سنواتِ گذشته، پاداش پایان خدمت بازنشستگانِ آموزش و پرورش مهر و شهریورماه پرداخت می‌شد، اما امسال هنوز این اتفاق نیفتاده است.
جمعی از بازنشستگان آموزش و پرورش در تماس با خبرنگار ایلنا، از عدم پرداختِ پاداش بازنشستگی خود خبر دادند. این در حالی است که وزیر آموزش و پرورش چندی پیش از پرداختِ پاداش بازنشستگان تا مهرماه خبر داد.

این بازنشستگان به صحبت‌های وزیر آموزش‌وپرورش اشاره می‌کنند و می‎گویند: مهرماه تمام شد و وعده‌ زیر محقق نشد. در سنواتِ گذشته، پاداش پایان خدمت بازنشستگانِ آموزش‌وپرورش مهر و شهریورماه پرداخت می‌شد، اما امسال هنوز این اتفاق نیفتاده است.

یکی از این بازنشستگان که فروردین ماه ۱۴۰۱ بازنشست شده می‌گوید: اول آبان ماه ۱۴۰۲ است و نه معوقاتِ رتبه‌بندی و نه پاداش ما را پرداخت کرده‌اند.

این بازنشسته می‌گوید: حدود ۱۷ ماه از بازنشستگیِ من می‌گذرد و کسی پاسخگو نیست. آموزش و پرورش صندوق بازنشستگی کشوری را مقصر می‌داند و صندوق کشوری، آموزش و پرورش را و کسی به ما پاسخ نمی‌دهد. گاهی هم می‌گویند بودجه نداریم.

او می‌گوید: بعد از سی سال می‌خواهیم پاداشی بگیریم تا به زخم زندگی بزنیم اما معلوم نیست چه زمانی قرار است این پاداش را پرداخت کنند.

اخباراقتصاد
پربازدیدحقوق بازنشستگان
 

22 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • محمودعلیزاده
  03/11/2023 15:24

  بیچاره امان کردندبعد از۳۰سال
  ای کاش بازنشست نمی‌شدیم

  پاسخ
 • ایرج
  03/11/2023 18:48

  آیا کارکنان اداری آموزش و پرورش همسان‌سازی میشود مثلا خدمات مدرسه ممنونم

  پاسخ
 • محمدمحمد زاده قله زو
  03/11/2023 21:05

  سلام بعداز دوسال از گذشت ندادن پاداش پایان خدمت باید طبق نرخ تورم حساب شود.

  پاسخ
 • با سلام
  آدم وقتی خیلی عصبانی است جز فحش و ناسزا چیزی به ذهنش نمی رسد. اما شما باید خودت رو جای اون آدم بگذاری بعد قضاوتش کنی.
  خیلی زجرآور است وقتی که حق قانونی تو آشکارا پایمال می کنند و تو جز غمباد کردن چاره ای نداری.
  دو ساله از قانون رتبه بندی گذشته ما مشمول قانون شدیم. حکم برامون صادر کردند. فرایند اداری اش طی شده است. اما هیچ خبری از پرداخت نیست. بماند که هیچکسی نه پیگیر است و نه پاسخگو. فقط به جرم این که بازنشست شدیم هیچ سازمانی در صدد احقاق حقوق ما نیست. چنان عصبانی و ناراحتیم که حتی اگر شرافت کسی بیدار شد و دلش به حالمان سوخت سپاسگزارش نخواهیم بود.

  پاسخ
 • حاجی مراد احمدی
  03/11/2023 21:47

  باسلام.ترابخدا بازنشسته ها هم انسانند زن و بچه دارند عروس و داماد ونوه دارند ازهمه مهمتر مریضی دارند رتبه بندی 1400و معوقات ان را پرداخت کنید بخدا قسم با ده میلیون نمیشه زندگی کرد

  پاسخ
 • دهقان.
  03/11/2023 22:40

  شما.را.به.قران.و.۱۲.امام.که.قبول.دارد.مستمری.مهرماه.واریز.نمیکنند.چرا.پیگیر.شود.مسعولان.بهزیستی.و.امداد.چرا.فکر.ما.بدبختی.نیستند.خدا.اجرتان.بدهد

  پاسخ
 • معلم شرمنده
  03/11/2023 22:54

  سلام. به نظرشمابعددوسال اسمش معوقات یاصدقه؟؟؟؟!! استخوان جلوی سگ انداختن اسمشه که من روش گذاشتم… خلاص.. معلم تواین مملکت ارزشش از.. هم پست تره نمونه اش هم رفتار شت نماینده تبریز ورئیس به اصطلاح آموزش مجلس با معلمین تحقیرشده بود.

  پاسخ
 • محسن
  04/11/2023 00:46

  اولین طرحی است که برخلاف اجرای عدالت بین اقشارمختلف بازنشستگان فرهنگی اجرامیشود

  پاسخ
 • ناشناس
  04/11/2023 01:46

  به داد بازنشستگان تامین اجتماعی برسید

  پاسخ
 • جوادش از زاهدان
  04/11/2023 01:59

  شما رابه هردین وایینی که میرستین قسم میدم بفکر بازنشستگان باشید ابرویمان جلوی زن و بچه رفت

  پاسخ
 • بهراد
  04/11/2023 02:26

  درود.
  به کی پناه ببریم وقتی همه ارگان آموزش و پرورش دروغ میگویند؟!
  وقتی همه مسئولین آموزش و پرورش بدعهدی میکنند!

  پاسخ
 • شما نگاهی به کشورهای توسعه یافته ی کنید ببینید مقام و منزلت معلم در آن کشور ها چگونه است و علت توسعه و ترقی آنها مدیون چه قشری آست که متاسفانه در کشور ما بر عکس آن کشور ها می‌باشد و تا در هر کشؤری این مسئله حل نشود هیچ وقت پیشرفت واقع ی نخواهد داشت دراین کشور هرکس زورش بیشتر باشد بیشتر می برد وهر کسی ضعیف باشد کمتر می برد که نتیجه ش شده این همه بیکار

  پاسخ
 • مریم
  04/11/2023 09:53

  این ریس اموزشو پرورش بی سفت هی این ماه قول میده میره ماه بعد 24 ماهه، ما بازنشستگان و بازیچه قرار داده

  پاسخ
 • ناشناس
  04/11/2023 10:19

  معلمان از قبل یک قشر فرهیخته اما بسیار مظلوم بوده اند بعد از سی سال خدمت با بی عدالتی در پرداخت مطالباتشان ظلم مضاعف برایشان تحمیل می شود و مسولین پاسخگو نیستند

  پاسخ
  • اکبر
   04/11/2023 12:17

   وعده سر خرمن.
   بازنشستگان بهداشت ودرمان هنوز هم منتظر پرداخت معوقات هستند .

   پاسخ
 • ناشناس
  04/11/2023 10:47

  هیچی انقدر معطلی میکنن تا عده ای یا بمیرند یا از بین بروند خدا نگذره ازشون پس بازنشستگان تامین اجتماعی چی به شرکت نفتی ۲۰ ۳۰ میلیون میدن به ما ۷ تومن آخه انصافه اونم با ۳۲ سال سابقه کار سختیه کار

  پاسخ
  • ازرائیل
   04/11/2023 15:55

   کدوم معوقه رو دادن که اینو بدن شتر در خواب بیند پنبه دانه و داستان همچنان ادامه دارد….

   پاسخ
 • اکبر
  04/11/2023 12:11

  معوقات دو ساله بازنشستگان بهداشت و درمان هنوز پرداخت نشده است. تکلیف چیست ؟

  پاسخ
 • ناشناس
  04/11/2023 13:26

  سلام تامین اجتماعی این حقوق 2700 رانمی خوا د زیاد کنه هیچی نمشه خرید

  پاسخ
 • ناشناس
  04/11/2023 13:30

  حقوق تا مین کمه با 2میلیون و700 نمیشه کاری کرد به داد حقوق پازینن برسید

  پاسخ
 • ابوفاروق
  04/11/2023 14:32

  وزیر وبقیه اپ به معلما راست نمیگویندومعوقاتشونو نمیدندحالا ماکه الان ازاین سازمان خارج شدیم دیگه هیچ انتظاری نداشته باشیم که پاداش مونو بدند اگه خدایی هست خودش به داد بازنشستگان برسه وحقشونو ازظالمان بگیره ! دیگه چیزی برای ازدست دادن برامون نمونده بخداشرمند خانواده مون هستیم هرماه مثل وزیر پایان ماه میکنیم ولی خبری نیست

  پاسخ
 • ناشناس
  04/11/2023 17:13

  زحمت می کشید بابا دست تون درد نکنه حالا یکی دوسال دیگه پرداخت می کردین چرا زحمت می کشین شاید تا اون موقع مانباشیم ازفشارزندگی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید