جزئیات جدید از گم شدن حدیث اسلامی 26 ساله / آخرین عکس زن جان

6 دیدگاه
 
به گزارش خبرجو24، جزئیات جدید از گم شدن حدیث اسلامی 26 ساله / آخرین عکس زن جان

مفقود شدن زن جوان در یک قدمی همسرش/ او به طرز عجیبی ناپدید شد+جزییات

حدیث اسلامی 26 ساله در بامداد 29 مهر از مقابل خانه اش به طرز عجیبی ناپدید شده است.

بامداد 29 مهرماه دختر جوانی به نام حدیث اسلامی، فیلم بردار مجالس عروسی بعد از اتمام کارش سوار بر خودرویش به سمت خانه حرکت کرد.

او با رسیدن مقابل در خانه با تلفن همراه همسرش تماس گرفته و از او می خواهد در را برای او باز کند. تا فاصله باز شدن در توسط همسر او، حدیث به طرز عجیبی ناپدید شد.

این در حالی بود که شوهر حدیث با نبودن همسرش مقابل در شوکه شده بود و در ادامه مادر حدیث که به عادت همیشه بعد از اتمام کار دخترش با او تماس می گرفت، به او زنگ زد اما با پیغام خاموش بودن تلفن همراه روبرو می شود. بعد از گذشت زمان کوتاهی و روشن نشدن موبایل حدیث مادرش با داماد خود تماس گرفته و خبر خاموش بودن تلفن همراه را به او می دهد که داماد جوان نیز اظهار بی اطلاعی از همسرش می کند و همین سرآغاز دل نگرانی مادر برای سرنوشت دخترش می شود.

خانواده حدیث خیلی زود ماجرای ناپدید شدن عجیب دخترشان را به پلیس گزارش می کنند و به هرجایی که احتمال می دادند دختر جوان رفته باشد مراجعه کردند اما هیچ سرنخی از حدیث اسلامی به دست نیامد.

حال با گذشت 12 روز از ناپدید شدن حدیث اسلامی خانواده اش به هیچ سرنخی از دخترشان نرسیدند و 2 اتفاق عجیب در این 12 روز باعث شده تا نگرانی ها بیشتر شود.

یکی از اقوام نزدیک حدیث به خبرنگار رکنا گفت: همسر حدیث و خانواده اش از شب اول مفقودی به کلانتری ها اطلاع داده و به دنبال حدیث گشته ایم.

این جوان در ادامه گفت: ماشین حدیث در میدان(زِد) Z مشهد و تلفن همراه او در آزادراه باغچه به سمت تهران ، یعنی در 2  نقطه متفاوت پیدا شده اما همچنان نشانی از حدیث اسلامی در دست نیست.

خانواده دلنگران حدیث اسلامی از مردم خواستند تا در صورتی که سرنخی از دخترشان به دست آوردند با پلیس تماس بگیرند تا بتوانند به این دلنگرانی پایان دهند و خانواده ای را از چشم انتظاری در آورند.

اخبارجامعه
پربازدید
 

6 دیدگاه. Leave new

 • امیدوارم پیدا بشه

  پاسخ
 • مریم
  04/11/2023 14:17

  دوربین های مدار بسته مسیر تردد خودرو این خانم باید چک شود ”دوم اینکه باید تحقیق شود این خانم با چه کسی اختلاف داشته چه دوستان محل کار ”حتی مکانی که فیلم برداری کرده وچه خانواده وفامیل ”سوم اینکه داخل ماشین ایشان ردیاب جاسازی بوده یا خیر ”’انشاالله پیدا می شه

  پاسخ
 • فائزه
  07/11/2023 03:03

  حدیث حالا با نبودت چه کنیم 🖤🖤🖤🥀🥀🖤🖤

  پاسخ
 • سیدمهدی
  11/11/2023 00:23

  مسعود عوضی به خاطر مال دنیا یک مادر رو عزادار بچش کردی

  پاسخ
 • سیدمهدی
  11/11/2023 00:25

  مسعود عوضی به خاطر یک باغ یک خانواده رو داغدار کردی

  پاسخ
 • سیدمهدی
  11/11/2023 00:26

  مادر حدیث خدا صبرت بده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید