اخطار جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا به سپاهان؛ از این کار خودداری کنید!

بدون دیدگاه

کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از یک هفته از صدور رای کمیته انضباطی AFC درباره لغو بازی سپاهان و الاتحاد به باشگاه ایرانی اخطار دیگری داده است.

هفته گذشته (۱۱ آبان) بود که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به دلیل اتقاقات رخ داده در دیدار با الاتحاد عربستان و ترک ورزشگاه از سوی تیم عربستانی از سوی AFC جریمه شد.

جرایم اعمال شده علیه باشگاه سپاهان واکنش‌های بسیاری را در داخل و خارج از ایران برانگیخت. از جمله خود باشگاه سپاهان بعد از اعلام رسمی رای AFC اطلاعیه‌ای را صادر و بیان کرد که رای صادر شده توسط کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا را صحیح نمی‌داند.

اگرچه مشخص نیست که AFC با کدام یک از اطلاعات ارائه شده توسط باشگاه سپاهان مشکل داشته است اما باشگاه سپاهان در اطلاعیه خود از این موضوع گلایه کرده بود که چرا AFC به درخواست‌های این باشگاه در روند رسیدگی به پرونده بی‌توجهی کرده است.

در همین رابطه AFC به باشگاه ایرانی اخطار داده که از انتشار جزئیات روند رسیدگی به اتفاقات این بازی خودداری کند. به این ترتیب، اخطار کنفدراسیون فوتبال آسیا به ابهامات موجود درباره رای صادر شده از سوی این نهاد برای باشگاه ایرانی اضافه کرده است.

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید