واریز نشدن حقوق برای این گروه از معلمان / تصمیم نهایی دولت برای این افراد + جزئیات

رتبه بندی معلمان
بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24؛ واریز نشدن حقوق برای این گروه از معلمان / تصمیم نهایی دولت برای این افراد + جزئیات

تعدادی از معلمان خرید خدمات کشور باز هم از مشکل همیشگی این گروه از معلمان یعنی عدم پرداخت حقوق و بیمه خبر دادند و گفتند: از مهر تا به امروز نه حقوق دریافت کرده‌ایم و نه بیمه محقق شده است!

معلمان خرید خدمات آموزشی جزو معلمان غیررسمی کشور هستند که از سال 93 به وزارت آموزش و پرورش وارد شدند و هم‌اکنون بیشترین معلمان جذب شده در 5 سال اخیر به روش “خرید خدمات” بوده است؛ بیشترین جذب معلم خرید خدمات در سال تحصیلی 1399-1400 اتفاق افتاده است.

در طول سال‌های اخیر، بارها تجمعات و اعتراضاتی از سوی معلمان خرید خدمات آموزشی شکل گرفت آن هم نسبت به تأخیر طولانی در پرداخت حقوق یا محقق نشدن پوشش بیمه‌.

تعدادی از معلمان خرید خدمات کشور باز هم از مشکل همیشگی این گروه از معلمان یعنی عدم پرداخت حقوق و بیمه خبر دادند و گفتند: در سال تحصیلی جدید نیز از پرداخت به‌موقع حقوق و بیمه خبری نیست و از مهر تا به امروز نه حقوق دریافت کرده‌ایم و نه بیمه محقق شده است!

به گفته این گروه از معلمان، آنها در سال گذشته در قالب طرح شهید بهنام محمدی، به وضعیت “قرارداد کارمعین” تبدیل شدند اما با رای دیوان عدالت اداری این موضوع ابطال شد و مجدد به وضعیت خرید خدمات تغییر یافتند.

این افراد مطرح کردند: چرا معلمان باید بعد از ارتقاء دوباره عقب‌گرد داشته و به وضعیت خرید خدمات تبدیل شوند.

اخبارجامعه
پربازدیدرتبه بندی معلمان
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید