واریزی شگفت انگیزی برای این گروه بازنشستگان / 3 میلیون تومان در انتظار این دسته / مشمولان مشخص شدند

بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24؛ واریزی شگفت انگیزی برای این گروه بازنشستگان / 3 میلیون تومان در انتظار این دسته / مشمولان مشخص شدند

واریزی جدید دولت اینبار با طرح حکمت کارت .واریزی جدید میزان حقوق و پاداش این افراد در سال آینده است. .مبلغ واریزی جدید افزایش 20 درصدی پایه حقوق کارکنان دولت است.هنوز مشخصی نشده است که واریزی جدید چه زمانی به حساب ها واریز می شود .در ادامه به آخرین خبر از واریزی جدید می پردازیم.

«حکمت کارت» در راستای ارائه ‌خدمات رفاهی به بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد از ابتدای آبان‌ماه جاری صادر شد که با شارژ ماهیانه این کارت به مبلغ سه میلیون تومان امکان خرید اقساطی کالا و خدمات برای این دسته از بازنشستگان فراهم می‌شود که طی این مدت و تاکنون، بیش از ۳۴۰۰ بازنشسته برای دریافت این کارت ثبت نام کرده‌اند.

در این راستا صندوق بازنشستگی فولاد اقدام به انعقاد قراردادی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا کرده و با شارژ ماهیانه حکمت کارت به مبلغ سه میلیون تومان امکان خرید اعتباری از فروشگاه‌های مذکور برای کلیه بازنشستگان متقاضی سراسر کشور میسرشده است. بازنشستگان صندوق فولاد با مراجعه به این فروشگاه‌ها می‌توانند بدون ضامن و بدون پیش پرداخت در اقساط ۶ الی ۲۴ ماهه به صورت اقساطی با کارمزد ۲ درصد کالا و خدمات خریداری کنند.

اخباراقتصاد
بازنشستگانپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید