چه کسی از پرسپولیس اخراج می‌شود؛ یحیی گل‌محمدی یا رضا درویش؟!

بدون دیدگاه

سرمربی، بازیکنان و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در یک بن بست عجیب گرفتار شده اند.

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که با جام‌های یحیی گل‌محمدی و بازیکنانش به مدیری موفق در فوتبال ایران مشهور شده، شاید هرگز تصور نمی‌کرد روزی در رختکن، همه بازیکنان متفقا تصمیم بگیرند علیه او و مدیریت باشگاه بیانیه ای شدیداللحن منتشر کنند.

درویش که یک سرمربی شاکی را مقابل خود می‌بیند (مردی که تمرینات را تحریم می‌کند و از مدیریت باشگاه گلایه‌های فراوان دارد) همچنان فکرش را نمی‌کرد که بازیکنان میان او و گل‌محمدی، طرف یحیی را می‌گیرند و پای سرمربی خود می‌مانند.

حالا آن اتفاقی که نباید می‌افتاد، سرانجام در پرسپولیس رخ داد و بازیکنان علنا مواضع خود را روشن کردند و برابر رضا درویش، ایستادند. امروز که درویش از نظر بازیخوانی دچار اشتباه محاسباتی شده، چه چاره ای برای عبور از این بحران می‌اندیشد؟ آیا اصلا او راه فرار دارد یا مشاورانش برای درویش، ابتکار تازه ای دارند؟ به نظر می‌رسد میان او و گل‌محمدی، یکی باید به پایان خط برسد و از پرسپولیس برود اما اگر قرعه به نام یحیی بیفتد، تکلیف بازیکنانی که علیه درویش نامه نوشتند و آن را در اختیار رسانه‌های گروهی قرار دادند چه خواهد شد؛ آیا آنها برای رضا درویش بازی می‌کنند؟

اختلافات درون تیمیِ پرسپولیس تا جایی قابل تحمل بود که این مسائل در حد همان چالش‌های گذرا و مقطعی باقی می‌ماند اما امروز دیگر آب رفته به جوی برنمی‌گردد. به نظر می‌رسد فقط یک راه حل بسیار سخت برای ختم غائله باقی مانده؛ اینکه درویش و گل‌محمدی، طوری با هم در حضور بازیکنان بیعت کنند که انگار هیچ حادثه غیرمترقبه ای رخ نداده و آب از آب تکان نخورده است!

در غیر این صورت، همه معادلات با عنایت به نامه ای که از سوی بازیکنان پرسپولیس علیه مدیریت باشگاه منتشر شد به ضرر رضا درویش است و او چاره ای به جز یک خداحافظی تلخ با پرسپولیس ندارد. این مسئله، البته راه حل دوم هم دارد؛ اخراج یحیی گل‌محمدی که معلوم نیست در این صورت، بازیکنان چگونه می‌خواهند با این مدیران در ادامه راه، کنار بیایند!

 

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید