نطق مهم صحرایی برای معلمان / وزیر آموزش و پرورش ورود کرد / اظهارات جدید

رتبه‌بندی معلمان
بدون دیدگاه

به گزارش خبرجو24؛ نطق مهم صحرایی برای معلمان / وزیر آموزش و پرورش ورود کرد / اظهارات جدید

وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز می‌گوییم در انتخاب معلمان آنقدر دقیق عمل کردیم که فرزندان شما دست اهل هستند. آزمون‌های استخدامی امسال در تاریخ کشور بی سابقه بود، در سال جدید ۲۲ مولفه مختلف برای افراد در نظر گرفته شد.

رضا مرادصحرایی امروز در جمع نومعلمان و معلمان استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: در سال‌های 59 تا 81 بالغ بر 816 هزار معلم در آموزش و پرورش در فرآیندهای ضعیف و قوی وارد شدند و تا سال 90 دیگر پذیرش معلم نداشتیم و در فاصله سال 90 تا 1400 حدود 4 هزار معلم وارد آموزش و پرورش شد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: آزمون‌های استخدامی امسال در تاریخ کشور بی‌سابقه بود، در سال جدید 22 مولفه مختلف برای افراد در نظر گرفته شد و در فرآیندی که می‌شود، گفت: تا حد قابل قبولی خدشه ناپذیر است و گروه کثیری از متخصصان می‌نشستند و تحلیل می‌کردند، در این آزمون 536 هزار نفر شرکت کردند که 28 هزار نفر قبول می‌شدند.

وی بیان کرد: امروز می‌گوییم در انتخاب معلمان آنقدر دقیق عمل کردیم که فرزندان شما دست اهل هستند و بیش از 700 معلم در چهارمحال و بختیاری جذب شدند.

صحرایی اشاره کرد: سند تحول بنیادین برآمده از فرهنگ و آیین ماست و به گونه‌ای توجه شده که در بام ایران، ترک و لر و فارس با هم زندگی می‌کنند و به نیاز دانش‌آموزان در آینده و تربیت همه جانبه دینی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری، زیستی و بدنی توجه شده و چیزی وجود ندارد که به آن توجه نشده باشد.

وی با اشاره به وضعیت غزه گفت: ما مسلمانان و شیعیان نباید ظالم و یا مظلوم باشیم، زیرا هر دو پسندیده نیست باید به دانش‌آموزان محبت به مظلوم را یاد داد، این روزها اتفاق بزرگی در سطح دنیا می‌افتد که ماهیت واقعی فرعونیان زمان مشخص می‌شود، اکنون فرعون زمان کودک‌کشی می‌کند و جریان سازی و روشنگری کار ما معلمان است که نگذاریم به مظلوم ظلم شود.

اخبارجامعه
پربازدیدرتبه بندی معلمان
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید